Добірка книжкових читань від закордонних зірок

Добірка книжкових читань від закордонних зірок

Інколи так хочеться, щоб хтось тобі почитав, особливо, коли очі вже під вечір стомилися від роботи. Під час карантину багато хто з зірок вирішив це бажання втілити. А ми дібрали для вас кілька найбільш душевних читань:

«Гордість і упередження»

Дженніфер Елі, акторка, яка зіграла головну роль в екранізації книги Джейн Остін «Гордість і упередження» у 1995 році, тепер проводить під час карантину у своєму інстаграмі регулярні читання цього роману. Ось запис одного зі стрімів:

Сонети Шекспіра

Актор Патрік Стюарт («Зоряний Шлях», «Люди Ікс»)у твіттері виставляє по одному сонету Шекспіра. Він зізнається, що улюблений у нього сонет — саме другий.

«Зоґ»

Актор Едді Редмейн в рамках проєкту #SAVEWITHSTORIES прочитав дитячу книгу «Зоґ» Джулії Дональдсон. Проєкт покликаний зібрати кошти на забезпечення британських дітей із малозабезпечених сімей необхідним харчуванням.

Horton Hears a Who

Джеф Ґолдблум у рамках вже вищезазначеної ініціативи прочитав книгу Доктора Сьюза про слоненя Хортона.

«Артеміс Фаул»

Американський актор Джош Гед щотижня організовує читацький клуб, де пропонує послухати уривки з дитячої та підліткової літератури. Оскільки Джош також озвучує мультфільми (зокрема він озвучував Олафа в оригінальній версії мультфільму Холодне серце), його дикція надзвичайно виразна. За цим лінком він читає першу книжку серії про Артеміса Фаула:

1 651 thoughts on “Добірка книжкових читань від закордонних зірок

    Залишити відповідь