Стало відомо, хто отримав Букерівську премію 2018

Джерело фото: The Guardian

Сьогодні стало відомо письменницю, яка здобула Букерівську премію 2018 року. Це авторка з Північної Ірландії Анна Бернс – вона отримає 50 тисяч фунтів стерлінгів за книгу “Milkman” («Молочник»).

Це роман про любов 18-річної дівчини з одруженим чоловіком у період конфлікту в Північній Ірландії, що відомий в історії під назвою Смута.

“Молочник” – це четвертий роман Анни Бернс. Українською поки не перекладена жодна її книга.

У шорт-лист премії також увійшли американські письменники Рейчел Кушнер («The Mars Room») і Річард Пауерс («The Overstory»), автори з Великобританії – Дейзі Джонсон («Everything Under»), Робін Робертсон («The Long Take») і канадська письменниця Есі Едугян («Washington Black»).

Автори, що увійшли до шорт-листа, отримають по 2,5 тисячі фунтів і спеціальне подарункове видання своєї книги.  Загалом на премію претендували понад 170 авторів книжок.

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

5 thoughts on “Стало відомо, хто отримав Букерівську премію 2018

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

Залишити відповідь