10 несподіваних фактів про Банди Шолтеса

Спочатку були футболки й вигадування написів на них, а потім напівтрикотажний роман «T-shirtологія: загальна теорія футболки» і понеслося: напівфестивальний роман «Острів Sziget, або Труселя Iggy Попа», напівдорожній роман «Фріки Європи або експедиція за вином», напівнімецький роман «Невдячна свиня, або Мене немає вдома». Банди Шолтес пише смішні історії про мандри, фестивалі, диваків та пригоди, з усім цим пов‘язані. А яким літературним персонажем був би сам Банди та що потрібно зробити, аби він написав про вас пост на фейсбуці? Письменник поділився цікавими фактами про себе. 

Теперішня стильна зачіска у Банди Шолтеса з‘явилася…

…у 2003 році після того, як друзі постригли мене манікюрними ножицями на вечірці — так мені захотілося. Практично налисо. Було весело, але довелося таки йти потім до перукарні. І коли перукарка побачила мою стрижку, то спитала: «Хто це з вами зробив?».

Якби Банди Шолтес став художником, то на картинах зображав би…

…футболки зі словами, виразами й портретами друзів та знайомих. Але це не точно.

Банди Шолтес вважає, що футболка з написом може…

…стати чим завгодно — вираженням позиції, жартом, стьобом, кавером на відомий афоризм чи слоган, приводом для знайомства, запрошенням на пиво і навіть чорним лебедем.

Найменше Банди Шолтес любить спілкуватися…

…з людьми, в яких немає почуття гумору і самоіронії. А ще з занадто впертими та впевненими у собі і власній правоті. Це тупо втрата часу.

Кричати Банди Шолтес може лише…

…на концертах, у лісі й на вухо співрозмовнику на дискотеці.

Коли Банди Шолтеса немає вдома, то це означає, що…

…я поїхав у гості до друзів, пішов у бар, на набережну або просто не відчиняю двері, бо пишу відповіді на питання анкети від Yakaboo.

Якби Банди Шолтес мав мільйон євро, то…

…сів би й задумався над тим, що тепер з цим робити.

Щоби Банди Шолтес написав про вас пост на фейсбуці, потрібно…

…зробити якусь цікаву і симпатичну дурницю.

Якби Банди Шолтес був літературним персонажем відомого твору, то яким саме і чому?

Ну якщо якийсь автор захоче зробити мене персонажем, то вже хай вирішує сам. Але якби можна було обрати, то хотів би бути таким, яким я є насправді. Бо для чого щось вигадувати, якщо персонаж вже готовий?

Якби Банди Шолтес запровадив нове свято в Україні, то це було би свято…

…а точніше фестиваль — фестиваль х***вих груп, де виступали б тільки дуже-дуже погані, просто найгірші музичні колективи країни. Думаю, це був би веселий фест.

Ольга Мацо
За теорією ймовірності я — ̶н̶е̶ймовірна. Пишу про ̶н̶е̶зриме — про любов і ̶н̶е̶ тільки. Надихаюся бесідами з творчими особистостями ̶н̶і̶ ̶п̶р̶о̶ ̶щ̶о̶ про все на світі, особливо про творчість як спосіб життя і ̶с̶м̶е̶р̶т̶і̶ нескінченності.

2 301 thoughts on “10 несподіваних фактів про Банди Шолтеса

    Залишити відповідь