7 книг з фінансової грамотності: поради від відомого трейдера

Розібратися в фінансовій сфері буває важкувато: вона вимагає витриманості, уваги до деталей, сміливості у прийнятті рішень та готовності до постійного поповнення знань. Краще за все допоможуть розібратися у непростих питаннях роботи з грошима спеціалісти з даного напрямку — трейдери. У Києві 14 квітня 2019 року пройде Форум Міжнародного клубу трейдерів Cartel, і один із найяскравіших спікерів цього заходу, трейдер з 20-річним стажем Олександр Герчик поділився з нами, що треба читати, щоб вміти розбиратися в фінансах не гірше за трейдера.

У чому сила трейдера? Мене часто про це запитують, коли дізнаються, що останні 20 років я торгую без єдиного збиткового місяця. Хочете дізнатися відповідь – приходьте на форум трейдерів клубу Cartel 14 квітня в Києві. Але один секрет розкрию вже зараз: сила – в знаннях. Ось топ-7 книг з мого особистого списку, які рекомендую прочитати в першу чергу: 

З Франкліном ви напевно знайомі. Хоча б за портретом на 100-доларовій купюрі 🙂 Біографія видатного політика, дипломата і вченого допоможе глибше зрозуміти, як керувати собою, розставляти життєві пріоритети й досягати цілей.

Рея Даліо, засновника хедж-фонду Bridgewater Associates, називають «Стівом Джобсом в інвестуванні». Книга про життєві принципи і правила роботи бізнесмена, завдяки яким він досяг успіху і зберігав стабільність навіть за часів економічних криз.

У книзі показано не тільки професійне, але і приватне життя геніального біржевого спекулянта початку ХХ століття — Джессі Лівермора. Ви дізнаєтеся, як трейдер керував капіталом, як вибирав час для торгівлі, яких стратегій дотримувався і як зумів заробити, втратити і знову заробити мільйонні статки.

Трейдинг — це виклик, і якщо ви його приймаєте, будьте у всеозброєнні! Автор розповідає, чому часом обґрунтовані дії дають непередбачувані результати, як перебудувати мислення і зрозуміти психологію ринку, щоб заробляти стабільно. Книга не дає готових торгових рішень, але я впевнений: після прочитання ви самі їх знайдете.

Ринок, як і саме життя, підкидає випробування на міцність. Але навіть серед невизначеності, ризиків і хаосу можна рости і розвиватися, приймати мудрі рішення й отримувати прибуток. Це і є антикрихкість — якість, яку я вважаю однією з ключових у досягненні успіху.

Базова книга про устрій світової фінансово-економічної системи. Її фішка в простоті викладу і нестандартному підході: замість традиційного підходу — безліч нестандартних теорій, яких немає в підручниках.

Настільна книга співробітників топових світових корпорацій, що входять в рейтинг Fortune 500. Одна з 25 найкращих книг з менеджменту за версією журналу Times. Покрокова інструкція, як зрозуміти себе, визначити й реалізувати життєві цілі. Корисна не для тих, хто чекає миттєвих результатів, а для тих, хто готовий наполегливо працювати над собою.

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

6 thoughts on “7 книг з фінансової грамотності: поради від відомого трейдера

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

Залишити відповідь