Маккартні став письменником, Биков їде в Київ, у Коельйо нова книга: 5 новин тижня зі світу книжок

Блог Yakaboo за традицією розповідає, що за останній час сталося у книжковому світі, щоб ви нічого не пропустили.

Пол Маккартні написав дитячу книгу

Фронтмен легендарної групи The Beatles Пол Маккартні написав дитячу книгу. Вона називається “Hey Grandude” (дослівний переклад: “Ей, дідусь-чувак”).

Маккартні розповів, що таку назву придумав один з його восьми онуків, коли назвав його “дідусем-чуваком”. У книзі розповідається про літнього чоловіка і його чотирьох онуків, які разом відправляються на пошуки пригод. За словами Маккартні, головний герой книги, персонаж на прізвисько Grandude, являє собою всіх дідусів в світі. Книга вийде друком у вересні 2019 року.

Автор  «Пісні льоду й полум’я» Джордж Мартін написав збірку оповідань «Ночеліт». Українською книга вийшла у видавництві КМ-БУКС.

Це захоплива історія, яка поєднує в собі таємничість космічної безодні, як у «Чужому», психологічний трилер, як у «Сяйві», і, звісно ж, неповторний письменницький талант Джорджа Мартіна.

Наукова експедиція відправляється на межу галактики, щоб вивчати таємничий вид чужинців-мандрівників. Єдиний доступний корабель — це «Ночеліт», повністю автоматизоване судно, капітан якого відмовляється показуватись пасажирам і спілкується дистанційно, навіть після того, як члени експедиції починають гинути одне за одним за нез’ясованих обставин.

Книга також містить інші оповідання та повісті з циклу «Тисяча світів», у тому числі «Пісню до Лії», що отримала нагороду «Г’юґо» 1975 року.

Він виступить у Будинку офіцерів 15 грудня. Відомий російський поет, письменник та критик Дмитро Биков у Києві читатиме вірші та розмовлятиме з публікою. Вечір називається «О чем нельзя».

Квитки – від 350 до 790 гривень.

У Видавництві Старого Лева вийшла друком особлива книга. Її сторінки чорного кольору, але розповідає вона – про кольори. Причому, не тільки у вигляді звичайного тексту, а ще й шрифтом Брайля.

«Вона допоможе доторкнутися до зеленого кольору трави, посмакувати червоним кольором полуниці та відчути синій колір неба. Ви дізнаєтеся, який колір, на думку Менени Коттін, найм’якший, а завдяки рельєфним ілюстраціям Розани Фаріа побачите чорно-білу веселку, яка раптом вибухає барвистими кольорами», — говориться в анотації.

Вона називається Hippie. В книзі Коельйо розповідає історію бразильца Пауло, який вирушає у подорож в пошуках сенсу життя. Він їде в Болівію, потім в Перу, далі подорожує автостопом по Чілі та Аргентині. На знаменитій площі в Амстердамі він знаходить молодих людей, що грають музику та обговорюють сексуальне звільнення, розширення свідомості та пошук внутрішньої істини. Разом з цією компанією герой вирушає в Катманду…

Читачів чекає історія кохання та типові для Коельйо роздуми про місце людини у світі.

Тетяна Гонченко
Маю в житті чотири пристрасті: журналістика, подорожі, література і котики. Тож багато пишу, багато їжджу по світу, багато читаю і маю двох котиків. Зрештою, ці сфери тісно пов’язані: хороший журналістський текст – це теж література. А книги – це ще один спосіб подорожувати. Котики ж прекрасні самі по собі. Веду телеграм-канал про книжки: http://t.me/npzbvnkngchtn
https://www.facebook.com/atanoissapa

One thought on “Маккартні став письменником, Биков їде в Київ, у Коельйо нова книга: 5 новин тижня зі світу книжок

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

Залишити відповідь