5 книг для подруги, яка чекає на кохання

От-от прийде час, коли соцмережі заповнять фото «я й коханий у День Валентина». Для декого це може стати справжнім випробуванням. Якщо маєте подругу, яку може ввігнати в хандру свято закоханих – подаруйте їй книгу, що прикрасить її вечори в очікуванні «принца».


12_01_02

«Їсти, молитися, кохати»  Елізабет Гілберт


Світлий біографічний роман розповідає історію письменниці, яка віднайшла себе і шлях до особистого щастя після розлучення. Разом з авторкою ви помандруєте до неперевершеної Італії , Індії та Балі. Гілберт переконує, знайти особисте щастя можна лише тоді, коли віднайдеш душевну рівновагу та отримувати насолоду від життя наодинці. Ну і звичайно тоді, всесвіт пошле вам того єдиного.

P.S.  Подрузі не обов’язково анонсувати, що задовго після виходу книги у 2006, після 10 років у другому шлюбі, Ліз Гілберт розлучилась із чоловіком-героєм книги, бо зрозуміла, що кохає свою подругу.

Читати: Як за рік позбавитися від депресії і знайти щастя в особистому житті


12_02_02

«Під скляним ковпаком» Сильвія Плат


Єдиний прозовий текст поетеси Сильвії Плат називають жіночою версією «Над прірвою в житі». Як і поезія Плат, певною мірою сповідальний. Головна героїня тексту також письменниця розгублена у своїх спробах самоідентифікації. Стати домогосподаркою – усе що могло запропонувати жінці тогочасне суспільство. І хоча героїні випадає шанс на стажування в Нью-Йорку й там вона не відчуває себе на своєму місці.

Прочитати роман, варто хоча б тому, що це класика американської літератури. До того ж, він нагадає вам, що стосунки – не завжди запорука щастя.


12_03_02

«Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд


Якщо стосунки не склались одного разу – це прикрість. Якщо раз-за-разом вашій подрузі – ідеальній і здатній звернути заради коханого гори та дістати зірочку – трапляються негідні партнери, то ця книга для неї.

Адже, як не прикро визнавати, проблема може бути саме в ній, і вона сама притягує до себе покидьків і не може покохати гідного чоловіка.  Часом «божевільне кохання» – це хвороба, яка потребує лікування. Чому так трапляється, а головне, як вибратись із цієї пастки? Саме про це читайте в книзі.

Книга вчить стати трохи егоїстичнішою й навчитися дивитися в очі своїм проблемам.


12_05_02

«До біса почуття»  Майкл і Сара Беннет


Потребу мати пару часто диктує суспільство. «Як? Ти сама на День святого Валентина? Нуу, нічого…» – доводиться чути часом і саме такі співчуття пригнічують. Вихід – простий: до біса кохання й ідіотів із їхніми жалощами.

Книга пропонує прагматичний підхід до свого життєвого вибору з пошуку пари орієнтуючись не лише на «метеликів у животі».

Зрештою коханню в книзі присвячений лише один розділ. Тут ви знайдете поради і  щодо того як поводитися з придурками, що роботи з обов’язком самовдосконалюватись і проблемами із самооцінкою.


12_06_02

«Откровенный разговор о женском здоровье. Просто о главном» Наталія Лелюх


Пізнавати себе можна не лише в сенсі духовності. Для більшості дівчат і жінок загадкою залишається навіть власна фізіологія. Часто лише досить поверхову інформацію про те, що там «нижче пояса» вважається отримати вдома чи в школі, а традиції звертатися за питаннями до спеціалістів – лікарів-гінекологів – немає.

Саме тому лікарка-гінеколог Наталія Лелюх (авторка блогу «Занимательная геникология» й героїня пісня Соні Сотник «Гинеколог Наташа») живою мовою й на пальцях вирішила розказати жінкам усе про їхній внутрішній світ.

У книзі ви знайдете вичерпну інформацію про контрацепцію та роботу жіночого організму, та почнете розуміти себе трохи краще.


Читати: Закохані, круті і відчайдушні: 10 книжок українських авторів про і для підлітків

Читати: Любить – не любить: 25 книг про непрості стосунки

Читати: Новинки + класика = 10 книжок про кохання

Читати: 10 нетипових книг про любов, які вас здивують

Настя Дзюбак
Книжковий шопоголік. Не можу обійти паперову книжку. Гримуча суміш журналіста і філолога. Час від часу організовую у Кропивницькому зустрічі з письменниками. Лише з тими, яких люблю сама. У вільний від читання час готую і їм.
https://www.facebook.com/nastia.dziubak

6 thoughts on “5 книг для подруги, яка чекає на кохання

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

Залишити відповідь