5 бізнес-книг для натхнення і корисних ідей

27 жовтня інтернет-магазин Yakaboo бере участь в конференції-виставці присвяченій електронній комерції eCommerce 2016. Один зі спікерів – Альона Кузьміна, керівник відділу маркетингу Rechi.ua, розповість як працювати з преміум-аудиторією в соціальних мережах. А для блогу Yakaboo вона поділилася 5 книгами, які надихають і наштовхують на корисні ідеї для успішного бізнесу.


«Із самого початку варто розставити крапки над і: я не книжковий хробак і не вірю в магічну силу книг. Книга не зробить за вас бізнес. Бізнес роблять: а) щоденна праця, б) вміння чути клієнтів і (важливо) співробітників, в) вміння делегувати, г) відсутність страху пробувати та тестувати, а потім аналізувати результати й робити висновки, д) відпочинок (так).

Тому, якщо ви шукаєте щось, що надасть готовий алгоритм рішення – далі можна не читати.

Основна мета будь-якої книги – надихнути. Другорядна – допомогти подивитися на ситуацію з різних сторін, дати ідею (якщо прийшла хоча б одна, вважай, книгу купив не дарма).

Ну і список, власне:


1. «Клиенты на всю жизнь», Карл Сьюелл і Пол Браун

Книга про сервіс. Хороший сервіс, до якого в українському бізнесі якраз всі зараз і йдуть. Якщо ви ще не розумієте, чому багато речей в сервісі повинні бути безкоштовними й від щирого серця, і як це в майбутньому конвертувати собі в плюс, варто прочитати. У книзі багато прикладів і практичних порад.

2. «Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії» Тоні Шей

Вже трохи заїжджено згадувати цю книжку в вибірках, але вона того варта. Для власників інтернет-магазинів – просто must read. Звичайно, багато чого тут ідеалізовано, але надихнутися точно вийде.

3. «Контекстная реклама, которая работает. Библия Google AdWords», Брайан Тодд, Перрі Маршалл

Я починала роботу в e-commerce з позиції контекстника. Нульового такого, який мало що розуміє. І ця книга стала непоганим поштовхом.
Якщо тільки починаєте в контекстній рекламі та є бажання розібратися не стільки в технічній складовій, а в самій логіці – тоді це той варіант. Щодо технічної частини більше пошук допоможе і різні блоги, оскільки гугл постійно оновлює інтерфейс, додає нові можливості й тд. Для досвідчених фахівців немає сенсу.

4. «Lovemarks: Бренды будущего», Кевін Робертс

Книга про емоційну складову бренду. Вау-ефект і емоція повинні бути в кожному бізнесі, який комунікує з кінцевим споживачем. Коли налагодите всі основні бізнес-процеси, систематизуєте операційні складові й перейдете до формування іміджу і позиціювання, згадайте про неї.

Фото - Договориться можно обо всем! Как добиваться максимума в любых переговорах

5. «Договориться можно обо всем», Кеннеді Гевін

Гарна настільна книга про переговори. А ще про сов, лисиць, овець і ослів.
З моменту прочитання і до сьогодні звертаюся до неї, коли потрібно дати собі стусана, підбадьорити або домовитися з собою про правильність тієї чи іншої стратегії переговорів.


А взагалі читайте більше художньої літератури, дивіться фільми, більше подорожуйте, відпочивайте і займайтеся сексом. Це допомагає дивитися на речі з різних сторін і провітрює мозок. Всі мої найкращі ідеї приходили саме під час відпочинку.»

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

7 thoughts on “5 бізнес-книг для натхнення і корисних ідей

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

Залишити відповідь