Якщо не вистачає мотивації: 10 книг про саморозвиток та психологію

У всіх бувають моменти, коли не знаєш, куди рухатись далі. Замість того, щоб працювати, хочеться просто лежати в ліжечку і дивитись у стелю. Хороші мотиваційні книжки можуть вивести вас з цього стану. Блог Yakaboo зібрав 10 книжок, які надихнуть вас «лупати сю скалу». 

А якщо берете участь у бінґо, це завдання номер 16. 

Ні, не заводьте на завтра будильник на п’яту ранку. Диво може статись і без цього. Краще складіть план на ідеальний ранок, побудуйте звички, які дозволять вам краще розподілити ранковий час і не забудьте про вечірній розпорядок, щоб лягти спати з чистою душею і знов прокинутись бадьорим зранку! А ця книжка вам у цьому всьому допоможе.

Якщо ваш ранок ще недостатньо дивовижний після першої книги з цієї добірки, то беріть до уваги поради Гела Елрода. Автор пише неймовірно емоційно і, здається, заряджає читача енергією через сторінки. Читаючи рядки з книги, можна відчути радість від того, що прокидаєшся рано-вранці, бачиш перші промені сонця, передчуваючи гарний день.

Класика ділової літератури, світовий бестселер і настільна книга амбітних політиків, менеджерів, рекламодавців, маркетологів і всіх бажаючих переконувати і домагатися свого. Автор книги, доктор наук і професор психології Роберт Б.Чалдині багато років вивчав принципи успішних продажів. На основі своїх досліджень він написав посібник з мотивації і переконання, яке багато авторитетних періодичних видань визнали найкращою коли-небудь виданою книгою про вплив.

Книга, яка наповнена дієвими порадами. То ж беріть з собою олівець, вам захочеться виписати чи підкреслити важливі моменти.

Автор намагається показати нам, як досягати мети, змінити своє ставлення до оточуючих і своїх власних вчинків. Навчитися питати себе: чи зробив я усе можливе, щоб виконати поставлену мету.

Любиш і вмієш мріяти, але не доходять руки до втілення своїх мрій? Тоді поради Барбари Шер будуть для тебе дуже влучними. Якщо не вистачає якогось поштовху, то ця книга саме ним і стане.

В ній надані дієві вправи, які допоможуть визначитись з метою і навчать впевнено йти до неї, не намагаючись за один день змінити усе життя і звички і не намагаючись конфліктувати зі своїм власним Я.

Коли автор натхнений тим, про що пише, це помітно одразу. Так і у випадку Марі Карачиної. Книга не стільки про біг чи спорт, книга про можливість людини йти до своєї мети. Ця розповідь мотивує і надихає, свідчить про те, що ми здатні змінюватись на краще, не дивлячись на страхи і невпевненість. І головне нагадує: не варто зупинятись!

Маленька, але дієва пігулка натхнення. Ця книга не відбере багато часу, але відклавши її, одразу хочеться почати діяти. І головне не боятися цього. Не витрачати час на думки «а чи потрібна комусь моя творчість?» «чи варто цим займатися?». І навіть не боятися копіювати, додаючи в будь-яку копію своє бачення, свої почуття. Таким чином народжуючи щось унікальне.

Погодьтесь, незвична назва для мотивуючої книги? Але і книжка незвична. Автор у дотепній манері на прикладі вигаданих персонажів показує читачеві, як лабіринтом життя дістатися до своєї мети-сиру. І головне, діставшись кінцевої точки цього лабіринту, отримати задоволення. Бо іноді ми втрачаємо своє натхнення ще по дорозі. Яскрава, проста і зрозуміла книга.

Чи є сенс нервувати у багатьох непередбачених випадках? Автори разом з відомими філософами-стоїками спробують нас навчити спокою. Мудрість Сенеки, Марка-Аврелія та Епіктета крізь віки відтворилася у цій книзі, яка претендує на те, щоб надовго оселитися на вашому столі. Кожен день ви можете отримувати урок від стоїків, який пояснюється сучасною мовою, з порадами про те, як застосовувати його в повсякденному житті.

Цю книгу називають однією з найнеобхідніших книжок для тих, хто зацікавлений у поверненні контролю над своїм життям. І не дарма. Вона вчить вірити в дивовижну силу позитивного мислення, хоча іноді в житті здається простіше дотримуватися негативних думок. До слів Луїзи Хей хочеться повертатися, щоб у найгірші моменти життя знов черпати з них сили.

Анна Дудко
Фотограф yakaboo.ua. Завзятий книголюб. Коли усі дітлахи мріяли бути космонавтами, лікарями, пожежниками, бажала бути продавцем у книгарні
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001472294686

10 thoughts on “Якщо не вистачає мотивації: 10 книг про саморозвиток та психологію

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

Залишити відповідь