10 історій про кохання. Автори світових бестселерів рекомендують книжки

За рекомендаціями відомих у всьому світі авторів бестселерів ми склали перелік найкращих книг-історій про кохання. Незалежно від того, як ви плануєте провести свої вихідні, ознайомитеся з добіркою. Можливо, одна з цих книжок – саме та, яку ви шукали для легкого весняного читання.


07_5_03

“Still Me” Джоджо Мойєс


Продовження улюбленої історії! Луїза Кларк приїжджає до Нью-Йорка, готова почати нове життя і впевнена, що вона зможе приборкати цю нову пригоду і зберегти свої стосунки з Семом навіть на відстані кількох тисяч миль. Вона входить у світ найбагатших, працюючи на Леонарда Гопніка та його значно молодшу дружину Агнес. Лу вирішує максимально використати досвід і з головою занурюється у свою нову роботу та життя в Нью-Йорку.

Коли вона починає з’являтись у нью-йорському високому суспільстві, Лу зустрічає Джошуа Райана, чоловіка, який приносить із собою шепіт її минулого. Невдовзі Лу опиняється розірваною між П’ятої авеню, де вона працює, і майстернею магазинів одягу, де вона фактично відчуває себе вдома. І коли справа доходить до голови, вона повинна запитати себе: хто Луїза Кларк? І як примирити серце, що живе у двох місцях одночасно?

Рекомендація: Софі Кінселла називає “Still Me” «величезним задоволенням, яке їй сподобалося».


07_6_03

«Чужестранка» Діана Геблдон


Шотландське нагір’я, 1945 р. Клер Рендалл, колишня британська бойова медсестра, повернулася з війни і возз’єдналася зі своїм чоловіком на другий медовий місяць, допоки вона не проходить повз старовинний камінь у одній з найдавніших споруд на Британських островах. Раптово вона стає Сассенахом – «чужинцем» – у Шотландії, розірваній війною та кланами, які воюють.  У 1743.

Клер опиняється у світі повному інтриг, які загрожують її життю і можуть зруйнувати серце. Покинута на межі небезпеки, пристрасті та насильства, Клер дізнається, що її єдиний шанс – це Джеймі Фрейзер, галантний молодий шотландський воїн. Те, що починається з примусу, перетворюється на пристрасть, і Клер опиняється розірваною між двома дуже різними людьми у двох непримиренних життях.

Рекомендація: Джордж Р. Р. Мартін вважає, що шоу STARZ (ґрунтується на серії книг Діани Геблдон) «є одним із найкращих шоу на телебаченні, прекрасним поєднанням історичної драми, фантастики та романтики».


07_7_03

«Гордість і упередженість» Джейн Остін


Загальновизнаною істиною є те, що одинак – та ще і при грубеньких грошах – неодмінно мусить прагнути одружитися.

Перше речення роману «Гордість і упередженість» Джейн Остін – одне з тих, які постійно цитують. Воно встановлює гумористичну і безвладну розповідь про англійське суспільство, невисловлені наміри та справжнє кохання. Гордість і упередженість – це класика, яка чудово простежує тонкощі соціальних статусів, звичаїв та ритуалів відносин в Англії дев’ятнадцятого сторіччя, завдяки чому вся любов між Елізабет Беннет і паном Дарсі в кінцевому підсумку розквітає.

Рекомендація: Джоді Піколт високо оцінює Остін та пояснює це в інтерв’ю Writer’s Digest: «Героїні з глибиною, дотепністю та чудовою іронією про суспільство. Крім того, я завжди хотіла бути Елізабет Беннет».


07_8_03

«Як зупинити час» Метт Хейг


Том Хазар має небезпечний секрет. Він може виглядати як звичайний 41-річний чоловік, проте живе вже не перше століття. Том живе історією – грає на сцені з Шекспіром, досліджує відкрите море з Капітаном Куком і ділиться коктейлями з Фіцджеральдом. Тепер він просто хоче звичайного життя. Отже, Том повертається до Лондона, свого старого будинку, щоб стати вчителем історії середньої школи – ідеальною роботою для тих, хто був свідком історії міста з перших рук.

Суспільство Альбатрос, секретна група, яка захищає таких людей, як Том, має одне правило: ніколи не закохуватися, але у Тома свої плани. Оскільки болісні спогади про його минуле та нестабільність поведінки сторожового лідера Товариства загрожують зруйнувати його нове життя та романтику, є лише одна можливість, щоб врятуватися. Тому доведеться раз і назавжди вирішити, чи залишатися в минулому, чи нарешті почати жити в теперішньому.

«Як зупинити час» розповідає історію кохання у часі й та всі часи; про людину, яка втратила час; про жінку, яка його врятувала; і про те, як можна загоїти рани, аби навчитися жити далі. Це великодушний, оригінальний роман про втрату і відчуття себе, про неминучість змін, і про те, що скільки б часу у нас не було для навчання, ми маємо віднайти щастя.

Рекомендація: Грем Сімсіон каже, що ця книга: «неперевершена та повна великих питань життя, «Як зупинити час»– книга, яку ви не зможете відкласти».


07_9_03

«Звіяні вітром» Маргарет Мітчелл


Насправді «Великий американський роман», який дуже часто пам’ятають завдяки його яскравій кіноверсії, «Звіяні вітром» досліджує глибину людських пристрастей, інтенсивність яких така ж смілива, як навколишнє середовище Джорджії. Прекрасна розповідь, що яскраво зображує драму громадянської війни та реконструкції.

Це історія Скарлетт О’Хара, зіпсованої, маніпулятивної дочки багатих плантаторів, яка бачить громадянську війну і вирішує назавжди змінити свій спосіб життя. Велика історія заплутаної пристрасті й мужності, на сторінках «Звіяних вітром» Маргарет Мітчелл приносить життя незабутнім персонажам, які захоплюють читачів більше семидесяти років.

Рекомендація: Філіппа Ґреґорі називає «Звіяних вітром» «непереборним книжковим вихором із набагато більшою історією поразки Півдня в американській громадянській війні, ніж показують кінострічки».


07_10_03

“Call Me by Your Name” Андре Асіман


Книга Андре Асімана “Call Me by Your Name” – це історія раптового та потужного роману, який захоплює хлопчика підлітка та літнього гостя в особняку його батьків на італійській Рив’єрі. Кожен не готовий до наслідків їхнього тяжіння, коли під час неспокійних літніх тижнів безповоротні течії одержимості, захоплення та бажання посилюють свою пристрасть і випробовують заряджену землю між ними. Обидві сторони бояться, що вони ніколи не зможуть по-справжньому віднайти те саме знову: тотальну близькість. Це моментальна класика та одна з чудових історій кохання нашого часу.

Рекомендація: Ніколь Краусс каже: «Якщо ви готові отримати жорсткий удар у живіт і бути хоробрими, гострими, піднесеними, голими, жорстокими, ніжними, гуманними та прекрасними, тоді ви прийшли в потрібне місце».


07_11_03

«Кохання під час холери» Габріель Гарсія Маркес


У молодості Флорентіно Аріса й Ферміна Даса пристрастно закохуються. Коли Ферміна в кінцевому рахунку вирішить вийти заміж за багатого доктора шляхетного походження, Флорентіно спустошений, але він не втрачає романтичного піднесення. Коли він піднімається й будує кар’єру, коли він витрачає роки на 622 справи, він однаково залишає своє серце для Ферміни. Через 50 років її чоловік вмирає, а Флорентіно цілеспрямовано відвідує похорони. П’ятдесят років, дев’ять місяців і чотири дні після того, як він уперше оголосив про свою любов до Ферміни. І він зробить це знову…

Рекомендація: Діана Геблдон каже: «Магічний реалізм, довгі річкові подорожі, проза, в яку можна поринути і дрейфувати вниз течією. Один із менш ймовірних, але найпривабливіших романів, з якими ви зіткнетеся».


07_13_03

«Провина зірок»  Джон Грін


Незважаючи на пухлинне медичне диво, яке додало їй кілька років життя, Хейзел ніколи не відчувала себе в іншому місці, окрім як у залі очікування – останній розділ її життя уже написано в діагнозі. Але коли раптово з’являється чудовий сюжетний твіст на ім’я Огастус у групі підтримки дітей хворих на рак, історію Хейзел потрібно повністю переписати. Проникливий, сміливий і непокірливий роман «Провина зірок» блискуче досліджує смішне, захоплююче та трагічне в стані бути живим і закоханим.

Рекомендація: Маркус Зусак каже: «Роман про життя, смерть та людей, що потрапили між ними. Ви смієтеся, плачете, а потім повертаєтесь за рештою».


07_12_03

«Джейн Ейр» Шарлотта Бронте


Визнана класика Шарлотти Бронте – це історія пошуків любові та прийняття молодої жінки у вікторіанській Англії.

Молода сирота Джейн Ейр живе в крихкому положенні. Джейн, що народилася в хорошій родині, але не має власного багатства, відправляється жити до сім’ї свого дядька, а потім – у Лоуд, жахливу школу-інтернат для дівчат. Коли вона досягає дорослого віку, її вогненний дух і незалежність стають усе більш гострими, як і її чутливість до навколишнього світу.

Працюючи гувернанткою в затишному Торнфілд-хол, у першому місці, де вона коли-небудь справді себе відчувала вдома, Джейн закохується в пристрасного й імпульсивного Едуарда Рочестера, господаря будинку. Саме тоді, коли здається, що її щастя нарешті стукає в двері, Джейн виявляє таємницю мансарди – страшне одкровення, яке загрожує назавжди знищити її мрії про щастя… «Джейн Ейр» – це незрівнянна історія сердечності, таємниці та романтики, яка блищать яскравим світлом у темних кутках вікторіанського суспільства.

Рекомендація: Нора Робертс каже: «Це просто дивовижна, переконлива історія, яка чудовим чином розказана, чудові персонажі, чудова історія кохання. І дівчина на мансарді. Неможливо відкласти книгу».


07_14_03

«Подалі від шаленої юрми» Томас Гарді


Четвертий роман Томаса Гарді та перший великий літературний успіх. «Подалі від шаленої юрми» розповідає історію молодого пастуха й гордої красивої молодої жінки. Їхні шляхи перетинаються кілька разів протягом усього життя, допомагаючи один одному, навіть коли вони страждають непорозуміннями та нещастями, включно з невдалими шлюбами, таємницями та втратами. Незважаючи на те, що роман містить насильство й трагедію, його загальні теми та настрій більш оптимістичні, ніж багато наступних романів Гарді.

Рекомендація: Сюзанна Коллінз каже: «Кітніс Евердін зобов’язана своїм прізвищем Віртсєбі Евердін, головної героїні в «Подалі від шаленої юрми». Обидві вони дуже різні, але обидва серця знають, заради чого їхня боротьба».

Джерело: BookBub


Читати: 5 книг для подруги, яка чекає на кохання

Читати: Романтичний настрій. 10 історій кохання

Читати: Змінюватися чи залишатися собою: роман-щоденник, мемуари та нотатки мандрівниці

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

89 thoughts on “10 історій про кохання. Автори світових бестселерів рекомендують книжки

 1. Дякую за добірку, але залишилося враження, ніби принаймні частина тексту – погано відредагований результат автоматичного перекладу. Ось, наприклад, під “особняком його ієрархії” що малося на увазі?

 2. This is the right website for everyone who really wants to find out about this topic.
  You realize so much its almost hard to argue with you (not that I personally will need to…HaHa).
  You definitely put a new spin on a topic which has been discussed for years.

  Great stuff, just great!

 3. Hi! I just wanted to ask if you ever have any trouble with hackers?
  My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing a few months of hard work due to no data backup.
  Do you have any methods to prevent hackers?

 4. I believe what you posted made a ton of sense. However, think about
  this, what if you were to create a killer headline?
  I mean, I don’t want to tell you how to run your website, but suppose you added
  a title to maybe grab a person’s attention? I mean 10 історій про кохання.
  Автори світових бестселерів рекомендують книжки – Блог Yakaboo.ua is
  kinda boring. You could look at Yahoo’s front page and see how they create article headlines to grab
  people to open the links. You might add a video or a pic or two to
  get people interested about what you’ve got to say. Just my opinion, it
  could bring your posts a little livelier.

 5. you’re truly a excellent webmaster. The website loading velocity is amazing.

  It sort of feels that you’re doing any distinctive trick.
  Furthermore, The contents are masterpiece. you’ve done a excellent job in this topic!

 6. Nice blog here! Also your website loads up fast!
  What web host are you using? Can I get your affiliate link to your
  host? I wish my website loaded up as quickly as yours lol

 7. Right here is the right site for anybody who wishes to find out about this topic.
  You understand so much its almost hard to argue with you (not that I really would want
  to…HaHa). You certainly put a fresh spin on a topic that
  has been written about for years. Great stuff, just great!

 8. We stumbled over here coming from a different web address and
  thought I may as well check things out. I like what I see so
  now i’m following you. Look forward to exploring your web page yet again.

 9. I just couldn’t leave your site before suggesting that
  I extremely enjoyed the usual info a person provide in your guests?

  Is going to be again steadily in order to inspect new posts

 10. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as
  though you relied on the video to make your point.
  You definitely know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos
  to your site when you could be giving us something informative to read?

 11. Pretty section of content. I just stumbled upon your site and in accession capital to assert that I acquire actually enjoyed account your blog posts.
  Any way I’ll be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently fast.

 12. Hello there! Quick question that’s entirely off topic. Do you know how to make your site mobile friendly?
  My web site looks weird when browsing from my iphone 4.
  I’m trying to find a theme or plugin that might be able to
  correct this problem. If you have any suggestions, please share.
  Thank you!

 13. Excellent post. I was checking constantly this blog and I am
  impressed! Extremely useful info specially the last part :
  ) I care for such information a lot. I was looking
  for this particular information for a long
  time. Thank you and best of luck.

 14. Hello there! This is my first visit to your blog!
  We are a collection of volunteers and starting a new initiative in a community in the same
  niche. Your blog provided us valuable information to work on. You have done
  a outstanding job!

 15. Fantastic beat ! I wish to apprentice whilst you amend your website, how could i subscribe for a weblog website?
  The account helped me a acceptable deal. I have been tiny bit familiar of this your broadcast offered brilliant transparent idea

 16. Greetings from Colorado! I’m bored to death at work so
  I decided to browse your site on my iphone
  during lunch break. I really like the knowledge you provide
  here and can’t wait to take a look when I get home.
  I’m shocked at how fast your blog loaded on my cell phone ..
  I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, superb site!

 17. Hey just wanted to give you a quick heads up. The text in your content seem to be
  running off the screen in Internet explorer. I’m not sure if this
  is a format issue or something to do with web browser compatibility but I figured I’d post to let
  you know. The style and design look great though!
  Hope you get the issue fixed soon. Kudos

 18. Hi, I do believe this is an excellent web site. I stumbledupon it
  😉 I may revisit yet again since i have saved as a favorite it.
  Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich and continue to help others.

 19. Can I simply say what a comfort to find someone that genuinely
  knows what they’re discussing online. You actually understand how to
  bring an issue to light and make it important. More and more people should read this and understand this side of
  the story. I was surprised that you are not more popular since
  you most certainly possess the gift.

 20. Today, I went to the beach front with my kids. I found a sea shell and gave it
  to my 4 year old daughter and said “You can hear the ocean if you put this to your ear.” She placed the shell to
  her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear.
  She never wants to go back! LoL I know this is entirely off topic but I had to tell someone!

 21. Please let me know if you’re looking for a article author for your blog.
  You have some really good posts and I believe I would be a good asset.
  If you ever want to take some of the load off, I’d absolutely
  love to write some material for your blog in exchange for a link back to
  mine. Please shoot me an e-mail if interested.
  Kudos!

 22. Someone essentially help to make significantly posts I would state.
  That is the first time I frequented your web page and up
  to now? I amazed with the research you made to make this particular put up extraordinary.

  Magnificent job!

 23. It is perfect time to make some plans for the future and it’s time to be happy.
  I’ve read this post and if I could I wish to suggest you some interesting things or tips.

  Maybe you could write next articles referring to this article.
  I desire to read more things about it!

 24. Hi my family member! I want to say that this article is awesome, great written and include almost all important
  infos. I’d like to look more posts like this .

 25. Hello, i think that i saw you visited my weblog thus
  i came to return the want?.I am trying to find things to improve my web site!I suppose its good enough to use
  a few of your concepts!!

 26. Hey there! I could have sworn I’ve been to this blog before but after reading through some of
  the post I realized it’s new to me. Anyhow, I’m definitely happy
  I found it and I’ll be bookmarking and checking back often!

 27. Wow, fantastic weblog layout! How long have you ever been running a blog for?

  you make running a blog look easy. The total
  look of your website is magnificent, as smartly as the content material!

 28. I am extremely impressed with your writing skills and also with the layout
  on your blog. Is this a paid theme or did you modify it yourself?
  Anyway keep up the nice quality writing, it is rare to see a
  great blog like this one these days.

 29. Magnificent beat ! I wish to apprentice at the same time as
  you amend your web site, how can i subscribe for a blog site?
  The account helped me a applicable deal. I have been a little bit acquainted of this your broadcast provided shiny
  transparent concept

 30. I think this is among the most important information for me.
  And i’m glad reading your article. But should remark on some general things, The website style is
  perfect, the articles is really nice : D. Good job, cheers

 31. fantastic issues altogether, you simply won a logo new reader.
  What would you suggest about your put up that you just made a
  few days in the past? Any certain?

 32. I believe this is among the such a lot important information for me.
  And i am happy studying your article. However want to observation on some basic
  things, The site taste is ideal, the articles is in reality great
  : D. Excellent task, cheers

 33. I seriously love your site.. Great colors & theme.
  Did you build this site yourself? Please reply back as
  I’m hoping to create my own personal blog and would love to know where you got this from or just what the theme is
  named. Thank you! 0mniartist asmr

 34. Wonderful website you have here but I was curious about if you knew
  of any forums that cover the same topics talked about here?

  I’d really love to be a part of community where I can get
  suggestions from other knowledgeable individuals that share
  the same interest. If you have any suggestions, please
  let me know. Thanks a lot!

 35. I like the valuable information you provide in your articles.
  I’ll bookmark your weblog and check again here regularly.
  I am quite certain I will learn a lot of new stuff right here!
  Best of luck for the next!

 36. Hello, I think your blog might be having browser compatibility issues.
  When I look at your website in Ie, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some
  overlapping. I just wanted to give you a quick heads up!
  Other then that, wonderful blog! 0mniartist asmr

 37. whoah this weblog is great i really like studying your articles.
  Stay up the great work! You understand, a lot of individuals are looking round for this information, you can aid them greatly.

 38. Does your site have a contact page? I’m having a tough time locating it but,
  I’d like to shoot you an e-mail. I’ve got some recommendations for your
  blog you might be interested in hearing. Either way,
  great site and I look forward to seeing it improve over time.

 39. Magnificent items from you, man. I have take into account
  your stuff prior to and you’re just too magnificent.

  I really like what you’ve acquired here, really like what you’re
  saying and the way in which in which you assert it. You make it entertaining and you still care for to keep it wise.
  I cant wait to learn far more from you. That is actually a wonderful website.

 40. Fantastic beat ! I wish to apprentice while
  you amend your web site, how can i subscribe for a blog website?
  The account helped me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast offered
  bright clear concept

Залишити відповідь