Новинки тижня: Ельчин Сафарлі, книга про Кузьму і уроки лідерства від Алекса Фергюсона

П’ять дуже різних новинок тижня: нова книга про кохання і море від Ельчина Сафарлі, збірник-альбом спогадів продюсера і колег про співака Кузьму, український переклад двох романів Герберта Уеллса, психологічний детектив від Мішеля Бюссі та книга про роботу футбольного тренера «Манчестер Юнайтед» Алекса Фергюсона.

1. Ельчин Сафарлі «Расскажи мне о море», АСТ, 320 стр.

Ельчин Сафарлі – сучасний азербайджанський письменник і журналіст. Основні теми його творів: традиції Сходу, його філософія, любов. Роман «Розкажи мені про море» став дванадцятою за рахунком книгою втора, лідером продажів в Росії. Розповідає про сім’ю, любов, пошук щастя, свободи, море.

2. Віталій Бардецький «Ми, дороги і Кузьма», Фолио, 192 стр.

Віталій Бардецький, музичний продюсер, друг гурту «Скрябін». На згадку про Кузьму випустив книгу спогадів про музиканта і його діяльності. Своїми почуттями також поділилися Руслана, Володимир Бебешко, учасники першого складу групи. Особливістю видання став ілюстративний матеріал – архівні фотографії Кузьми і його друзів, які раніше не публікувалися. Книга складається з 5 частин («кавалків»), оповідання починається з кінця 1980-х років і закінчується періодом розпаду «золотого складу» групи на початку 2000-х.

3. Мішель Бюссі, «Пока ты не спишь», Фантом Пресс, 416 стр

Мішель Бюссі – сучасний французький письменник, автор детективів. Його книги регулярно стають бестселерами у Франції, тільки в 2013 році було продано понад 480 000 примірників.

Сюжет «Поки ти не спиш» розгортається в приморському Гаврі навколо незвичайних оповідань маленького хлопчика Малона Мулена, який стверджує, що його мама – зовсім не справжня мама. Крім психолога його ніхто не слухає. Таємниця з вбивствами та іншими злочинами зберігається в дитячій пам’яті. Підхід до дитини зможе знайти полісмен комісар Маріанна Огресс, якій і належить розплутати клубок загадок.

. Герберт Уэллс «Війна світів. Невидемець», Клуб Сімейного Дозвілля, 320 стр.

В українському перекладі під однією обкладинкою вийшли відразу два романи класика англійської літератури, фантаста Герберта Уеллса.

«Війна світів» (1897) – фантастичний роман про вторгнення марсіан на Землю. Є одним з найбільш ранніх літературних творів, де зачіпається тема вторгнення і війни інопланетян і землян. Сучасниками Уеллса роман розцінювався як критика колоніальної політики Великобританії.

«Невидемець» («Людина-невидимка») – роман написаний в 1897 році. У своєму творі Уеллс критикує популярні в ті роки пошуки «суперлюдини», ставить питання про етичну складову прогресивних науково-технічних пошуків.

5. Алекс Фергюсон “Уроки лидерства”, “Манн, Иванов и Фербер”, 352 стр

Повна назва книги «Уроки лідерства. Чому мене навчило життя і 27 років в «Манчестер Юнайтед». Алекс Фергюсон – шотландський футболіст і футбольний тренер, є найбільш титулованим тренером в історії британського футболу. Під керівництвом Фергюсона “Юнайтед” виграв більше трофеїв, ніж за всю свою попередню столітню історію.

Книга «Уроки лідерства» – авторський посібник з лідерства та основ управління компанією (футбольним клубом), та досягненню успіху в бізнесі. Книга містить наступні розділи: «Стати самим собою», «Донести ідею», «Вести за собою, а не керувати» та ін.

Читати: Тижневе читання: 10 найцікавіших новинок від Yakaboo

Про ці та інші новинки Yakaboo.ua ви можете також почути щопонеділка о 17:00 в програмі «Книжное сословие» з Юрієм Володарським на Радіо Аристократи.

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

10 thoughts on “Новинки тижня: Ельчин Сафарлі, книга про Кузьму і уроки лідерства від Алекса Фергюсона

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

  5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

Залишити відповідь