Крок до мрії: 5 книжок, з якими ви за місяць опануєте нові уміння

«Можна по вісім годин на день вчитися закидати м’яч у кошик, але якщо робити це неправильно, то досягнеш тільки одного – доведеш до досконалості неправильні кидки», – говорив легенда баскетболу Майкл Джордан. Зізнаємося, що у кожного з нас є нереалізовані плани щодо самоосвіти. Це може бути недовчена англійська, мрія малювати, навчитися красиво говорити або навіть піти на танці.


У сьогоднішній підбірці пропонуємо зробити перший крок від мрії до реальності. Нові вміння і навички стануть ближчими. Тим більше коли поруч є найкращий учитель – книжка.

Сміливого вам читання!


ba72eb78d722474b9ca5032b9695fbaf

«От знаний к навыкам. Универсальные правила эффективной тренировки любых умений» 
Ерік Вулвей, Дуг Лемов, Кейті Ецці


“Вік живи – вік учись” – і ця книжка саме для тих, хто зробив цю фразу одним з девізів свого життя. Вступайте в діалог з авторами й осягайте мудрість персонального прокачування.

Під час читання ви опинитесь немов в тренажерному залі – досвідчений коуч покаже вам всі необхідні вправи та детально пояснить, як їх правильно виконувати.

Знайдеться і чимало сюрпризів: маленьких фішок для спілкування і саморозвитку. Наприклад, батьки можуть застосувати секрети похвали в спілкуванні з дітьми, а офісні співробітники – осягнути спритні трюки для переговорів.


3012cb18f13b4d0a9c64b46f7232277d«Скорочтение. Как запоминать больше, читая в 8 раз быстрее» Пітер Камп


Отримайте суперздатність нашого часу, яка існує не тільки в кіно. Чи вірите ви, що зможете прочитувати видання в книжковому магазині, не доходячи до каси? Перевірте!

Так, швидкочитання – це не тільки вміння читати швидко, але і уміння добре розуміти й запам’ятовувати при цьому. Камп натренує кожну з цих складових успіху окремо і разом.

Важливо, що “Скорочитання” – не просто книжка-тренінг з щоденними вправами, але і посібник з фундаментальних принципів навчання чому-небудь.

Якщо готові серйозно присвятити себе завданням, то через деякий час вас чекає “приз” – 1200 слів за хвилину і десятки прочитаних книжок.


d8fef97bb65d4ec48bb2b3fb3bfee257

«Как привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стресса» Девід Аллен


Побалуйте внутрішнього перфекціоніста і досягайте дзену упорядкування рутини – від “сенсея” з десятками років досвіду. Талант автора щодо порядку видно вже з організації книжки: легкий, виразний стиль, чіткий поділ на глави, місткі формулювання, відсутність зайвого та іншої “води”.

Ален не обіцяє чудес – за хвилину справу не зробиш. Але він докладно розповість, що і як робити для створення особистої системи продуктивності й організованості.

З ним ви позбудетесь від прокляття нашого часу – вічного стресу від незроблених завдань. Ваші плани будуть виконуватися все краще, а життя стане в рази спокійнішим.


733783971edf48d09a7646a3fbbe4350

«Вы сможете рисовать через 30 дней. Простая пошаговая система, проверенная практикой»
Марк Кістлер


Все і справді просто: 30 уроків, на кожен – по 20 хвилин, пара олівців, гумка, папір або блокнот. І один позитивний результат.

Теорії малювання мінімум, зате практики, веселої і захопливої – багацько. І це не прості рецепти малювання (почніть малювати кота з овалу… ), а доступні пояснення законів зображення, і водночас корисні поради.

Книга Кістлера подарує вам дитячу радість творчості, розкріпачить і позбавить страхів і комплексів перед образотворчим мистецтвом (і не важливо, що у вас було в школі з малювання!).

“Ви зможете” – ідеальна для перших кроків. І як підручник малювання, і як завзятий психологічний тренінг з віри в себе.


ad982f206fec491481277bdfe04aa218

«Презентации в стиле TED. 9 приемов лучших в мире выступлений» Кармін Галло


Майже кожен любитель технологій, саморозвитку та підприємництва чув про інтелектуальний майданчик TED – “де талановиті люди чують ідеї інших талановитих людей”.

Галло потрудився і вивчив безліч чудових спічів на TED – і вивів дев’ять яскравих способів зробити ваші промови та презентації ще соковитішими і кращими.

Це зовсім не квантова фізика – тут зібрані життєві поради, які може застосувати кожен з нас. Тим більше, на кожну рекомендацію є приклад, який ви зможете досліджувати самостійно (такі як Білл Гейтс і москіти).

Уміння подавати ідеї сьогодні не менш важливо, ніж здатність їх створювати. Підсильте свої таланти умінням їх підносити – і діліться зі світом!


Ще чотири корисні нон-фікшн книги про корисні уміння:

«Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» Кріс Андерсон
«Стратегії і тактики спілкування» Патрік Кінг
«Пиши, сокращай. Как создавать сильный текст» Людмила Сарычева, Максим Ильяхов
«Любов та бюджет» Любомир Остапів


Читати: Чотири новинки Yakaboo Publishing до Книжкового Арсеналу
Читати: Усі найкращі новинки Книжкового Арсеналу на Yakaboo
Читати: Книжки, якими надихалися CEO відомих корпорацій
Читати: Наука про письменництво, або Що почитати про хороші тексти?

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

8 thoughts on “Крок до мрії: 5 книжок, з якими ви за місяць опануєте нові уміння

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

Залишити відповідь