5 веселих дитячих книжок для весни

Дитячих книжок забагато не буває, а надто коли це книжки про пригоди та веселощі. До цієї добірки увійшли і шкільні історії, і літні, і просто життєві – саме те, що треба, щоб час, який залишився до канікул, промайнув швидше. Якісні переклади, красиві ілюстрації, цікавезні історії і гумор – сумувати не доведеться ні дітям, ні батькам!

футбик

“Футбольний матч тривалістю в літо”

Найфутбольніша книга для всіх маленьких любителів поганяти м’яча. Десятирічний Фосто вирушає з татом у велику навколосвітню подорож. З татом і м’ячем, з яким хлопчик не розлучається ось вже три роки, відколи отримав його у подарунок на день народження. На них чекають одинадцять етапів від Баньоле до Бамако. Тисячі зустрічей і відкриттів, починаючи від багдадського цирульника і закінчуючи смаком копченої риби на Північному полюсі. І повсюди футбол — справжнісінький!

Захоплюючий текст супроводжують не менш захоплюючі ілюстрації. Кожен розділ розпочинається зображенням прапора країни, про яку піде мова.

фил

“Філіпек і шкільні витівки”

Кумедні історії про малого розумника Філіпека, який сам себе називає «дуже чемною, розважливою та розумною не на свої роки дитиною». Малий нарешті йде до школи, і в нього не залишається ані хвилинки вільного часу, адже треба і навчатися, і друзям допомогти, і побешкетувати…

Книги про Філіпека Вужека, що вперше вийшли українською мовою, написані, щоб розважати і повчати. Розважати дітей, а повчати – дорослих. У серії наявні також видання “Філіпек і шалені канікули” та “Філіпек і весела сімейка”.

лин

“Ліндберг. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна”

Одне цікаве мишеня, що мешкало у Гамбурзі, полюбляло бібліотечні мандри. Понад усе воно захоплювалося читанням книжок. Та повернувшись одного разу з чергової подорожі, воно помітило, що всі його друзі-мишенята кудись зникли. Щоб повернути їх, відважному мишеняті доведеться здолати чимало небезпек, стати справжнім винахідником і навіть — перелетіти через океан.

Книга-шедевр, автор якої одночасно є й її ілюстратором. В основу книжки покладено  дитяче захоплення Торбена Кульмана аеронавтикою і винаходами.

суботик

“Що не день, то субота”

Ви ще не знайомі з Суботиком? Тоді ви пропустили купу веселощів і пригод. А от панові Пляшкеру неймовірно пощастило, коли одного дня руде створіння у водолазному костюмі, яке грається у футбол сирними кулями, залюбки з’їдає коміри і віконні ручки і здійснює найнеймовірніші бажання, назвало його “татусем”. Тим більше пана Пляшкера негайно потрібно рятувати, адже він боїться всього і всіх – свого директора і господиню квартири пані Моркван…

Серія про Суботика складається з декількох книжок, хоча й на українську поки що перекладені не всі з них. Цей малий викликає таку симпатію, незважаючи на всі його вибрики (які він робить з найкращих помислів і від чистого серця), що книжки про нього точно увійдуть назавжди до сімейної бібліотеки – на поличку найвеселішого читання.

роздобудьки

“Роздобудьки”

Поряд з нами, людьми, живуть крихітні створіння – роздобудьки, зайняті дуже важливою справою – роздобуванням різноматніх дрібничок. Вони добрі істотки, проте вважають людей своїми служками. Так вони жили-були, аж раптом їх викрили, і от тоді розпочинаються справжні пригоди!

Книжки про роздобудьків всесвітньо відомої британської письменниці Мері Нортон вперше видані українською мовою. Наразі вийшло дві книги.

Залишити відповідь