Читайте та приєднуйтеся!

Друзі!

Ми відкриваємо блог Yakaboo.ua і запрошуємо всіх приєднуватися.

У блозі Yakaboo розповідатиме про все найцікавіше, що відбувається у книжковому світі: події, літературні премії, останні новинки, величних та помітних письменників, а також рекомендувати, що почитати. Кожен, хто читає, любить книги і вважає їх рушієм прогресу, може стати автором нашого блогу. Тут ми будемо обговорювати книги, все, що з ними пов’язано та ділитися думками.

Ще рік тому були побоювання, що електронна книга замінить паперову. Однак цього не сталося, і навіть навпаки: папір повертається на належні йому позиції. Адже сьогодні ми й так проводимо занадто багато часу перед екранами різноманітних пристроїв. Книга сьогодні – це можливість відволіктися від божевілля світу, своєрідна медитація, яка до того ж  сприяє освіченості та становленню як в особистісному, так і в професійному плані.

Проте є нерадісна статистика: майже половина українців не читають книги. Нинішня діджиталізація усього і всіх нав’язує свої вподобання – людина, що звикла до коротких текстів інтернету, починає страшитися об’ємних книг. Але ж ми знаємо, варто лише почати, і книга поведе за собою у новий світ, такий захоплюючий та незвіданий. Вважається, що читання – це звичка, яку потрібно розвивати. То ж давайте зламаємо тенденцію і зробимо це разом!

Ми не лише продаємо книги, а й любимо їх читати! Завдяки цьому ми стали книжковим інтернет-магазином №1 в Україні! Відсьогодні ми стаємо і найавторитетнішим джерелом актуальних книжкових новин. Приєднуйтеся!

4 thoughts on “Читайте та приєднуйтеся!

 1. Доброго дня. Маю великий досвід рецензування книжок. Можу стати одним з ваших авторів. Давайте обговоримо умови співпраці.

 2. Доброго дня!
  Дуже рада появі такого гарного українського сайту! Давно шукала щось подібне. Якщо Вам потрібна людина яка любить та швидко читає книги, а ще й пише на них відгуки – звертайтеся до мене!
  Моя електронна пошта [email protected]
  Щоб переконатися у достовірності моїх слів – зазирніть до мого книжкового блогу: http://sparrow-al.livejournal.com/
  також мої відгуки є на сайті “Читай! Формат не має значення!” – http://anyformatread.org/component/finder/search?q=%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D1%86%D1%8C+%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0&Itemid=254
  Буду рада співпраці! Чекатиму Вашого листа!

 3. @alyonkababytska:disqus, насамперед дякуємо, ми також раді.

  Ми запрошуємо всіх писати рецензії на прочитані книги. То ж надсилайте свої тексти на скриньку [email protected].

Залишити відповідь