Що, де, коли, навіщо і чому? Енциклопедії для допитливих

Енциклопедії часто стають улюбленими книжками дітей, адже ці універсальні видання дають можливість блиснути знаннями серед однолітків, цікаво провести дозвілля, допомагають підготуватися до уроку і взагалі містять відповідь на будь-яке запитання, що виникає в дитячій голівці. Можливо, саме завдяки хорошій енциклопедії, підростаюче дитя обере свій професійний і життєвий шлях. Для початку варто вибрати універсальну енциклопедію, а потім вже доповнювати її тематичними виданнями, добре, що є з чого обирати.

“1000 запитань і відповідей. Енциклопедія для ерудитів”

1

У цьому виданні є такі розділи: Наш організм, Їжа та напої, Небо і Земля, Тварини та рослини, Винаходи й відкриття, Світ, у якому я живу. Що таке світловий рік? Чому кров червона? Як планети отримали імена? Чому у кішок вночі світяться очі? Чому кенгуру живуть тільки в Австралії? Чи можливі подорожі в часі?

Книга 2016 року містить оновлену інформацію, яка супроводжується наочними ілюстраціями, малюнками, схемами, картами. Матеріал структурований таким чином, щоб потрібну інформацію було легко шукати і сприймати.

“Велика книга Чому?”

2

Чудова книжка для справжніх чомучок, які безперервно дошкуляють батькам всілякими “чому?”. Більше не доведеться блискавично і гарячково придумувати просту відповідь на складне запитання для нетерплячого малюка, який вже готовий поставити наступне.

Величезна перевага цієї книги – гумор, з яким розповідається про таємниці природи, древні цивілізації, історичні події і легендарних особистостей, так само як і про людину, тварин і рослини. А ще ця енциклопедія містить яскраві й смішні ілюстрації, які посприяють запам’ятовуванню корисної інформації.

“Дитяча всесвітня енциклопедія”

3

Серйозне і повне видання про все на світі. Вичерпна інформація з кожного питання супроводжується унікальними фотографіями, таблицями, картами і графіками. Ця книжка є справді універсальним джерелом знань. Ключові факти з кожної теми винесені на окрему панель. У всіх розділах містяться перехресні посилання, щоб звернути увагу читача на взаємопов’язані факти.

Крім звичних розділів, у цій книзі також розповідається про сучасні досягнення науки і техніки, мистецтва, архітектури.

“Энциклопедия обо всем на свете в картинках”

4

Забавна енциклопедія в картинках, яка не поступається за інформативністю класичним виданням. А зображення, що запам’ятовуються, надовго залишаться в пам’яті читача завдяки своєрідній манері виконання художником. Пізнання світу з цією книгою перетвориться на захоплююче заняття.

Дитина дізнається з цієї книги безліч слів і понять за темами: Дім і сім’я, Професії, Житло, Транспорт, Пори року, Спорт, Музика, Історія, Рослини, Тварини, Птахи, Ландшафт, Персонажі міфів, казок і легенд, Світ і Всесвіт.

“Что? Когда? Зачем? Почему? Современная детская энциклопедия”

5

Ще одне новеньке видання 2016 року про все на світі. У ньому зібрані відповіді на найцікавіші питання з будь-якої теми. Чудові ілюстрації та пізнавальні фотографії супроводжують інформацію на кожній сторінці. У книзі розповідається про нашу планету, її природні явища та тваринний світ; про людину, її винаходи і досягнення; про древні цивілізації, дива і скарби світу.

Особливо цікаві факти виділені окремо в блоки “Чи відомо тобі, що …”.

7 thoughts on “Що, де, коли, навіщо і чому? Енциклопедії для допитливих

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

Залишити відповідь