«ЧЧ: Читати. Четвер» з Дмитром Бунецьким: про роман Льва Гроссмана “Чарівники”

Пишу з планшета і в п’ятницю, але без нової книжки вас не залишу. Користуючись нагодою передаю привіт з Горішніх Плавнів, тут здорово, але трішки дивно, про що я потім розповім.

Лев Гроссман, “Чарівники” («Волшебники»). Наскільки огидний серіал (хоча підбір акторів, варто сказати, непоганий) настільки ж хороша книга.

Чарівна історія Квентіна Колдуотера, який літав у світах фентезі і потрапив в магічний коледж. Це підліткове фентезі, але досить доросле і розумне. І вкрай толерантне, чому варто повчитися багатьом.

Гроссман перетворює чарівну казку у вікторіанський жахастик і назад з милою посмішкою, так, що ви відчуваєте себе тим самим підлітком.

Читайте завжди.

Джерело: Facebook Дмитра Бунецького 

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

3 thoughts on “«ЧЧ: Читати. Четвер» з Дмитром Бунецьким: про роман Льва Гроссмана “Чарівники”

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

Залишити відповідь