«ЧЧ: Читати. Четвер» з Дмитром Бунецьким: про “Скляного Джека” Адама Робертса

Час від часу у кожного з нас виникає питання: що буде, якщо винайдуть ШШС- «швидше за швидкість світла». І ось вам відповідь: буде Адам Робертс, «Скляний Джек».

Приголомшлива, кінематографічна, моторошна і натуралістична історія – навіть три історії – про злочини, в яких винен той самий Скляний Джек, найбільший злочинець Сонячної системи.

Тут є все, що вам потрібно. Хочете дізнатися, як буде виглядати система під керуванням однієї родини і їх постхуманів? Будь ласка. Хотіли побачити, як в такій системі будуть вирішувати питання з міжпланетним будівництвом і водночас із в’язнями? Будь ласка. Хотіли відчути, як відбувається масове вбивство найбільш огидними способами? Скільки завгодно.

Тимчасові парадокси, найбільша змова, політика, потенційна можливість підірвати Сонце, витончена теорія одного з типів наднових, макіавеллізм у всіх його проявах і вбивство на день народження. Навіть одного сюжетного елемента вистачить на цілу книгу – але Робертс вирішив не морочитися і злив їх докупи, додавши те, без чого важко уявити жодну космооперу – любов. Збочену, жахливу, але все таки чисту і прекрасну. Як це? Дізнаєтеся, коли прочитаєте, адже про «Скляного Джека» складно говорити у відриві від сюжету, без спойлерів.

А ще, як на закуску, шикарно прописані яскраві персонажі та легка жива мова. Чесно, я так не веселився, мабуть, з моменту виходу «Вірта» Джеффа Нуна і його сиквела-приквела.

Читайте завжди.

Джерело: Facebook Дмитра Бунецького 

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

8 thoughts on “«ЧЧ: Читати. Четвер» з Дмитром Бунецьким: про “Скляного Джека” Адама Робертса

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

Залишити відповідь