Три дні триватиме ярмарок “МЕДВІН: Книжкове літо”

З 3 до 5 червня на НСК “Олімпійський” пройде книжкова виставка”МЕДВІН: Книжкове літо”.  У програмі презентації переважно дитячих книжок та проектів, та широка ярмарка рукоділля.

Книжковий ярмарок представить книги від більш як 50 учасників. Учасники готують презентації нових книг, зустрічі з улюбленими письменниками, автограф-сесії, дискусії та поетичні вечори. Куратори культурної програми і друзі виставки – Брати Капранови.

Серед заходів:

Презентації експозицій «Звіро-мобілі» та “Чудо-мобілі” від художника Віктора Зінченко. Також відбудеться зустріч-дискусія «Приходи, поговорим…» від фонду Діани Макарової та проекту «Пустощі». Зустріч присвячені книзі «Сектор V. Захалявна книжечка дикого волонтера»:Ми говоримо швидко і по справі – і часто виходить, що нам немає коли зупинитися, почути себе, зрозуміти себе, зрозуміти, як за ці два роки важливих і потрібних справ змінилися і ми і світ навколо. А коли розуміємо – то буває, що друзі і близькі зайняті, поспішають через такі ж важливі та потрібні справи – і не виходить обговорити. Іноді треба зупинятися. Говорити. Слухати. Приходьте. Нам є що сказати один одному про те, якими ми стали. І якими хочемо стати.”

Окремою частиною заходу є ярмарок рукоділля. Плануються майстер-класи з флористики, декупажу, скрапбукінгу і квіллінгу, тістечок та капкейків, ляльок-мотанок, прикрас із холодного фарфору, прикрас для волосся та топіарію.

Уся програма заходу за посиланням.

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

6 thoughts on “Три дні триватиме ярмарок “МЕДВІН: Книжкове літо”

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

Залишити відповідь