Про успіх, гроші та мариновані огірки: топ-10 цитат із “Доставки щастя” Тоні Шея

“Доставка щастя” – це історія успіху  Тоні Шея, власника взуттєвого інтернет-магазину Zappos, який досяг прибутку 9 мільйонів доларів із нуля, а згодом був придбаний мережею Amazon. «Доставка щастя» — це книжка про великі гроші, дружбу і справжню любов до людей; коли родиною є не тільки родичі, а також працівники, клієнти і навіть конкуренти. Нижче топ-10 цитат-правил, які Шей набув із досвідом.

#10

Прокидайся кожного ранку та запитуй себе не лише про те, що я можу зробити, щоб покращити  Zappos на 1%, але також і про 1% для того, щоб зробити себе кращим в персональному та професійному аспекті.  Zappos не зможе розвиватись, якщо ми самі не будемо рухатись вперед.

#9

Для індивіда характер – це ключова річ. Для організацій ключова культура.

#8

Ніколи не миріться із статус-кво. Історично склалось, що компанії, які мали проблеми, були тими, що не могли пристосуватись до змін чи швидко реагувати.

#7

Відкрита, щира комунікація – це найкраща база для будь-яких відносин. Але наприкінця дня, пам’ятайте, що головне не те те, що ви сказали, чи зробили, а що люди після цього відчувають.

#6

Вірю, що щось цікаве є в кожному – лише треба зрозуміти, що саме.

#5

Уявляй, вигадуй та вір у свій власний всесвіт, і всесвіт сформується навколо тебе.

#4

Коли хтось відчуває вигорання, нудьгу, відсутність викликів чи задуху від власної роботи – це не провина самої роботи, це скоріш оточення та правила, за якими працює система, довели до того, що людина робить роботу ту, яка трапляється під рукою.

#3

Люди говорять, що бояться йти на роботу в понеділок зранку тому, що вони залишають частку себе вдома. Чому б не спробувати заохотити працівників перенести усі їхні таланти на роботу, і дати винагороду їм не за те, що вони щось роблять, як інші, а за інноваційність, винахідливість, креативність, відкритість та готовність братись за нове?

#2

Я зробив добірку найщасливіших періодів в моєму житті, і зрозумів, що жоден із них не пов’язаний із грошима. Усвідомив, що створення нового, креативність та винаходи роблять мене щасливим. Спілкування із друзями протягом цілої ночі аж до світанку – робить мене щасливим. Випрошування солодощів на Гелловін у школі із друзями – робило мене щасливим. Мариновані огірки мене теж роблять щасливим.

#1

Я думав над тим, наскільки нам промиває мозок наше суспільство та культура, що ми не можемо припинити думати за замовчуванням, що більше  грошей – це більше успіху та щастя, коли в кінцевому рахунку щастя полягає у тому, щоб насолоджуватись життям.

Наразі в Yakaboo.ua діє ексклюзивний передпродаж книжки протягом двох тижнів. 

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

7 thoughts on “Про успіх, гроші та мариновані огірки: топ-10 цитат із “Доставки щастя” Тоні Шея

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

Залишити відповідь