Новинки та бестселери Yakaboo: від Крістіана Грея до креативних текстів

Продовження еротичної трилогії, кошмари дель Торо, справжня історія Біллі Міллігана, швидка і корисна їжа від Джеймі Олівера і переосмислення українського підходу до культури – п’ять різних книг, що знайшли свого читача і швидко стали бестселерами.

грей

“Грей. Кристиан Грей о пятидесяти оттенках”

Після бурхливого уcпіху трилогії “П’ятдесят відтінків сірого” Е Л Джеймс вирішила розкрити почуття і таємниці Крістіана Грея, який насправді виявляється зовсім не самовпевненим мачо, а спраглою до кохання, вразливою людиною тонкої душевної організації. Цього разу історія розказана від імені Грея. Поява в офісі довгоногої красуні з копицею розкішного волосся розхитала оточуючий раціональний світ. Чи зможе Анастейша Стіл, розгледівши в успішного бізнесмена поранену душу, позбавити його нічних жахіть? Чи темні сексуальні бажання і ненависть до самого себе налякають сором’язливу і безпосередню дівчину? Своєю появою книга зобов’язана читачам перших трьох романів Е Л Джеймс, які нестримно просили продовження. Напевно, її, як і попередниць у серії “порно для матусь”, очікують рекордні мільйонні тиражі та продажі.

пик

“Багровый пик”

“Любовь. Смерть. Призраки. Мир омытый кровью. Кровавый туман опускался на место убийства, а потом медленно стекал по пустым и высохшим шахтным выработкам к красной глине, которая пузырилась и лопалась на меркой плитке цвета белой кости. Земля багрового цвета пробивалась сквозь грязь. Аллердейл Холл был окружен ярко-красным пятном, которое медленно подбиралось к босым ногам Эдит… Снежинки слепили распухшие глаза Эдит василькового цвета; красные капли блестели на ее золотых волосах. На ее правой щеке зияла открытая рана; подол ее тонкой ночной рубашки был пропитан кровью и гнилью и стал заскорузлым от подсыхающих сгустков крови…” Якщо ще не занудило, читайте і дивіться. Видання російською мовою було випущено до світової прем’єри однойменного фільму від незрівнянного Гільєрмо дель Торо. Старий будинок, повний скрипів і протягів, примарних мешканців і зловісних таємниць. Тут засохла кров назавжди в’їлася у підлогу, а жах і ненависть поколінь просочили стіни. Тут безневинна посмішка молодого англійського лорда приховує отруйну брехню, а на юну наречену замість кохання чекають зрада, мука і загибель.

билли

“Таинственная история Билли Миллигана”

Розказана Деніелом Кізом справжня історія одного з найвідоміших людей з діагнозом «множинна особистість» в історії психіатрії американця Вільяма Стенлі Міллігана. Кіз зобразив всі 24 альтер-его Міллігана, провівши багато годин у спілкуванні з ним. Об’єднуючою особистістю для всіх них був Учитель, що вперше явно з’явився під час лікування Біллі в Афінському центрі психічного здоров’я. Саме завдяки йому Кіз зміг розповісти історію, оскільки Учитель був здатний згадувати епізоди, які не були доступні іншим Мілліганам. Автору довелося провести власне розслідування і поспілкуватися з шістьма десятками людей, які так чи інакше перетиналися з головним героєм, в тому числі поліцейськими і співробітниками психіатричних клінік. Складна і зворушлива книга, присвячена тим, хто дитиною став жертвою жорстокого поводження. У ній немає ані слова вигадки.

оливер

“Everyday Super Food”

Джеймі Олівер стверджує, що знає, як зробити процес приготування і споживання їжі легким, веселим і смачним. Та ще й при цьому вся їжа буде поживною та корисною, а інгредієнти прості та доступні. Готуючи сніданки, обіди та вечері за рецептами Олівера, ви добровільно відмовитеся від закусок і випивки на стороні. Джеймі готовий взагалі всю важку роботу зробити за вас – тільки оберіть рецепт. Повіримо або перевіримо? Попутно з насолодою смачною і здоровою їжею можна підучити англійську – ця кулінарна книга написана справжнім британцем.

культура

“Як писати про культуру?”

Теорія і практика для всіх, хто займається темою культури, висвітлює політику і підприємництво в цій сфері, пише про кіно, театр, музику і візуальне мистецтво. У цій книзі читач знайде одкровення про те, як працюють державні кошти в офіційній культурі, рецепт успіху від засновників “Видавництво Старого Лева” і секрети написання актуальної статті. Культура розглядається як всеохоплююча сфера, що об’єднує політику, економіку, освіту і впливає на них. Для сучасної України важливо зрозуміти, що культура – це не лише пам’ять і спадщина, а й експеримент, нові технології та комерційна складова. Переосмислення підходів у цій сфері автори книги розглядають як один із способів перемогти у війні.

7 thoughts on “Новинки та бестселери Yakaboo: від Крістіана Грея до креативних текстів

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

Залишити відповідь