Новинки та бестселери Yakaboo: цікава наука та несподівані відкриття

Весела наука, несподівані відкриття, вся правда про винаходи, секретний вплив музики на мозок, а також слава, багатство, життя проти долі та невеличкий стос листів про чудеса і пригоди у Східній Африці – нові видання на будь-який смак для дорослих і дітей.

1

“Научные забавы”

Книга, що витримала перевірку часом із чудовими гравюрами Луїса Пойе. З її допомогою, граючи, не тільки діти, а й дорослі пізнають закони фізики, хімії та геометрії. Досліди з рідинами і газами, обмани зору, ігри зі світлом і електрикою, цікаві випадки рівноваги, потішні музичні інструменти, веселі фокуси і вражаючі саморобки – стільки чудових знань і занять в одній книзі.

2

“История моего безумия”

Семюель Сандерсон колись був звичайною людиною, любив свою дружину Дану і дочку Мейан і був упевнений, що сім’я – найцінніше, що у нього є. Але слава і багатство все змінили, цього випробування Сандерсон не витримав. Його життя відтепер минало у світлі софітів, під клацання фотокамер. Шанувальниці вважали найбільшим щастям, якщо він погоджувався на інтрижку, журналісти вважали за честь взяти у нього інтерв’ю. У цьому угарі зупинитися, подумати було неприпустимо. І ось результат – він втратив все, що раніше так цінував, його життя опинилося під загрозою.

Роман одного з найвідоміших французьких письменників, що вже став світовим бестселером, вперше опублікований російською мовою. Кожен твір Тьєррі Коена – це на відмінно вибудуваний, закручений сюжет, що нагадує кращі книги Мюссе, неперевершений стиль і герої, які йдуть проти долі й зачаровують з перших слів.

3

 “Мы – это музыка. Как музыка влияет на наш мозг, здоровье и жизнь в целом”

Чи замислювалися ви над тим, чому музика чарівним чином впливає на наш настрій і самопочуття? І чим пояснюються рекомендації слухати класику жінкам, що очікують народження дитини? Виявляється, музика набагато більше впливає на наше життя – від утроби матері до старості, – ніж можна уявити.

Ця книга – результат досліджень фахівця з психології музики Вікторії Вільямсон. Виявляється, універсальна мова музики живе всередині кожного з нас. Прочитавши її, ви дізнаєтеся, чи може музика підвищити коефіцієнт інтелекту дитини і продуктивність, допомогти відновитися після травм і хвороб, підвищити ефективність спортивних тренувань, і які зміни відбуваються з мозком, коли людина слухає музику.

4

“Придумано девочками. Истории о выдающихся изобретательницах”

Прийнято вважати, що винаходи – це заняття для хлопчиків. Але героїні цієї книги доводять зворотне. Нова ідея може спасти на думку будь-якій людині, і потрібно тільки зуміти її втілити в життя. Жінки винаходять і у вітальні, і в лабораторії. Цікавість і творче мислення поєднуються в них із завзятістю і оптимізмом. А багато винаходів з’являються внаслідок винахідливості та величезного бажання полегшити життя собі та інших.

Як гадаєте, хто створив морозиво у вафельному ріжку, рюкзак-кенгуру, двірники для вітрового скла, рідкий коректор, космічний бампер, компілятор для комп’ютера і папір, що світиться?

5

“Листи з екватора”

Книга-щоденник з листів чернігівчанки, а в теперішній час місіонерки в Східній Африці. Це не просто книга: вона живе, дихає й розповідає сама про себе. З її сторінок на вас дивляться мільйони крихітних ґудзиків-оченят, голодних до їжі та любові. Невеличкий стос листів розповість про уривки життів, дива і неймовірні пригоди та допоможе торкнутися душею до простягнутих долоньок маленьких мешканців великої Африки. Тож гайда у подорож красивими просторами й захаращеними вуличками. І не лякайтеся, якщо котресь із чоколядних дітлахів вигулькне з-за рогу та вчепиться за руку. Просто їм теж цікаво.

5 thoughts on “Новинки та бестселери Yakaboo: цікава наука та несподівані відкриття

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

Залишити відповідь