Новинки та бестселери Yakaboo: глибокі людяні романи та жахлива історія радянської лагерної системи

У центра всіх книг добірки – людина: її життєлюбство, надзвичайна сила, помилки, прорахунки та досягнення. Оригінальні романи, автори яких добряче попрацювали, аби презентувати читачеві справді знакові та вкрай актуальні твори.

1

“Книга Странных Новых Вещей”

Вперше російською мовою роман, над яким автор працював довгих 10 років. Після таких світових бестселерів як “Багряна пелюстка і біла” і “Побудь в моїй шкурі” цей роман, як ствреджує Мішель Фейбер, стане останнім. Видатний і незабутній твір, який розповідає про те, що є підвладним вірі, а що ні.

Священик Пітер Лі отримує пропозицію, від якої не може відмовитися, – і вирушає місіонером у неймовірну далечінь, залишивши вдома найдорожче, що має: кохану дружину Беатріс і кота Джошуа. Шлях його лежить до незвіданої землі, аборигени якої жадають долучитися до вчення Біблії – “Книги Дивних Нових Речей”. Цей дивовижний, і дивно оригінальний роман оповідає про пригоди тіла і духу, про віру та її відсутність перед обличчям найбільших катастроф, про силу і слабкість тих невидимих ​​ниток, що пов’язують двох кохаючих людей, розділених цілим всесвітом.

2

“Смажені зелені помідори в кафе “Зупинка””

Культовий роман Фенні Флегг перекладений українською мовою. Історія маленького містечка і його жителів, зворушлива, справжня, про людську доброту і здатність долати будь-які труднощі. Маленька кав’ярня на залізничній станції в глибинці Алабами – як перехрестя і притулок для безлічі людей і доль. Тут і дитинство, і криза середнього віку, одностатеве кохання, будинок перестарілих і всепоглинаюча любов до життя. За часів Великої депресії потрібно жити, любити на повну котушку, відкинувши всі прикрощі та допомагаючи таким, як ти сам. Книга закінчиться, а ви будете нудьгувати за її милими, сильними і великодушними героями.

Ця книга свого часу трималася у списку бестселерів The New York Times протягом 36 тижнів, а сценарій фільму за нею був номінований на Оскар.

3

“ГУЛАГ”

За цю книгу Енн Епплбаум, що повідала в ній всю правду і жахи радянського минулого, була присуджена Пулітцерівська премія. Автор провела вичерпне дослідження предмета, про який багато хто старанно намагається забути. Оповідання засноване на архівних документах і спогадах очевидців і охоплює всю історію розвитку табірної системи в СРСР – від 1918 до середини 80-х. Окрім опису хронології та географії, автор намагається розібратися, що змушувало катів вбивати і що допомагало деяким вижити. На сторінках цього видання говорять росіяни та американці, поляки і євреї, комуністи й антикомуністи.

4

“Не отвлекайте меня! Как сохранять высокую концентрацию несмотря ни на что”

Провідний спеціаліст із синдрому дефіциту уваги розглядає одну з головних проблем сучасності: нездатність зосередитися на роботі і як наслідок низьку продуктивність. Напевно, вам це знайомо: ви не можете сфокусуватися на поточному завданні, бо з усіх боків вас відволікають різні завдання, повідомлення і проблеми і здається, що вони надходять до вас зі швидкістю світла. Це вкрай згубно впливає і на вашу продуктивність, і на те, як ви себе почуваєте поза роботою.

Час взяти ситуацію під контроль. Доктор Хелловелл досліджував глибинні причини нездатності людей концентруватися і впевнений, що стандартні поради накшталт складіть список справ або краще керуйте своїм часом не працюють, оскільки не зачіпають істинних причин відволікання. У першій частині книги він розглядає основні причини втрати фокусу від багатозадачності до безглуздого перегляду соцмереж і психологічні та емоційні проблеми, що стоять за ними. Друга частина книги допоможе вам натренувати навик концентрації, завдяки якому ви зможете наблизитися до своїх професійних і особистих цілей.

5

“Серце пітьми”

Роман всесвітньо відомого англійського письменника польського походження та вихідця з України Джозефа Конрада вважається одним із найвидатніших літературних творів ХХ століття. Головна тема книги – нескінченна мандрівка західної людини світовими околицями, протягом якої автор  сягає найглибших основ людського єства.

Бездомний, знекорінений моряк Марлоу винаймається шкіпером річкового пароплава у бельгійську торгову компанію з єдиним завданням: знайти у нетрях Конго її найуспішнішого агента — постачальника слонової кістки Курца, — який, з невідомих для Марлоу причин, став для компанії дуже «незручним». Але буденна для колоніальних часів мандрівка перетворюється у жахливу подорож до серця пітьми… Сюжет цього роману, але вже наповнений обставинами війни у В’єтнамі, ліг в основу кінематографічної драми Френсіса Копполи «Апокаліпсис сьогодні».

9 thoughts on “Новинки та бестселери Yakaboo: глибокі людяні романи та жахлива історія радянської лагерної системи

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

Залишити відповідь