На Yakaboo.ua відкрито ексклюзивний передпродаж “Оригіналів”

22 липня з’явиться у продажу книжка-бестселлер 2016 року, яку радять генеральна операційна директорка компанії Facebook і засновниця Lean In Шерил Сендберґ, канадський письменник і журналіст Малколм Ґладвелл та британський бізнесмен Річард Бренсон. Йдеться про “Оригінали” Адама Ґранта.  Зараз є шанс замовити книжку за зниженою ціною на умовах передпродажу в Yakaboo.ua.

Для видавництва “ТАО” книжку переклав Андрій Бондар, з текстом працювала редакторка Анна Процук. Передмову написала Шерил Сендберґ, в якій описала “Оригінали” як “одну з найважливіших і найзахопливіших книжок, які мені доводилось читати”. Forbes вніс її у перелік 16 бізнес-книжок, які варто прочитати у 2016, а Wired – у десятку найперспективніших книжок року.

Адам Ґрант – один із 25 найвпливовіших мислителів світу у сфері менеджементу та управління людьми. Чотири роки поспіль він очолював рейтинг найпопулярніших викладачів Вортонівської бізнес-школи, входить у світовий Топ-40 найкращих викладачів бізнесу до 40 років. Ґрант консультує Google, Національну футбольну лігу США, ООН, Світовий економічний форум, Військово-морські сили США, компанії Johnson&Johnson, Goldman Sachs, Disney Pixar, а також проводить спеціальні виступи для них, пише авторську колонку на теми праці та психології для «New York Times».

Адам Ґрант здобув докторський ступінь в Мічиґанському університеті, є випускником Гарварду, а ще – колишнім фокусником та учасником змагань зі стрибків у воду на Юнацьких Олімпійських іграх.

“Проникливий, дивовижно свіжий погляд на світ від одного з моїх улюблених мислителів”.

Малколм Ґладвел, автор бестселерів «The Tipping Point»«Outliers», «Blink», «David and Goliath»

Своєю книжкою “Давати і брати” Адам Грант не лише запровадив нову знакову парадигму успіху, але також зарекомендував себе як один з найбільш переконливих і провокативних лідерів свого покоління. В “Оригіналах” він знову звертається до проблеми поліпшення світу, але тепер з погляду становлення особистостей: обираючи чемпіонів нових ідей та цінностей, що йдуть всупереч правилам, постають проти конформізму і відкидають застарілі традиції. Як ми можемо витворювати нові ідеї, стратегії та практики, не вдаючись до ризику?

“«Оригінали» – одна з найважливіших і найзахопливіших  книжок, яку мені коли-небудь доводилося читати, ця книжка сповнена несподіванками і потужними ідеями. Вона не лише змінить спосіб вашого погляду на світ; вона просто може змінити ваш спосіб життя. А це може надихнути вас змінити світ”.

Шерил Сендберґ, операційна директорка Facebook, авторка «Включайся!»

Спираючись на несподівані дослідження, звертаючись до прикладів, що охоплюють історії зі світу політики, спорту та шоу-бізнесу, Грант з’ясовує, як розпізнати хорошу ідею, чітко та стисло донести її до оточуючих, створити коаліцію союзників, вибрати правильний час, щоб діяти, побороти страхи і сумніви; як батьки та вчителі можуть розвивати оригінальність у дітей; і як лідери можуть створювати середовище, де заохочується інше мислення.

“Деколи здається, що потрібно навчитися всього старого, аби здобути право робити щось нове. Адам Ґрант у своїй праці майстерно довів, що це не так. Нам пощастило мати такого порадника”.

Пітер Тіл, співзасновник PayPal і Palantir, автор «Від нуля до одиниці».

Навчайтеся у підприємця, який вирішив реалізувати власні старт-апи замість того щоб інвестувати, у співробітниці компанії Apple, що наважилася кинути виклик самому Стіву Джобсу, в аналітика, який скасував норми секретності у ЦРУ, мільйонера-фінансового чарівника, що звільняє робітників за неспроможність критикувати його, і телевізійного директора, який жодного дня не працював у команді, але врятував Seinfeld, сидячи у монтажній кімнаті. Винагорода є результатом здатності проникнути вглиб проблеми, приймаючи рішення, що здатні докорінно змінити стан речей.

Читати уривок з книжки “Оригінали”. 

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

5 thoughts on “На Yakaboo.ua відкрито ексклюзивний передпродаж “Оригіналів”

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

Залишити відповідь