Картинки, лабіринти та квести. Книжки-віммельбухи від ВСЛ

«Видавництво Старого Лева» підготувало для маленьких читачів декілька віммельбухів – книг-картинок, які можна розглядати годинами та знаходити щоразу нові та цікаві деталі. Ці видання не лише допоможуть малятам пізнавати цей світ, а й дозволять батькам та дітлахам гарно проводити час разом.

Зазвичай книги жанру віммельбух великого формату, мають досить мало тексту, або, взагалі, текст відсутній, натомість містять велику кількість детальних ілюстрацій. Іноді в книжках є завдання, які потрібно виконати, наприклад, знайти персонажа чи предмет, чи певну кількість однакових предметів.

Rik u lisi - COVER - 3D

«Рік у лісі» Емілії Дзюбак – унікальна книга для малят, яка дозволить їм дізнатися дуже багато цікавого про пори року, різних тварин і рослин та й про навколишній світ загалом. Це свого роду календар, створений польською художницею Емілією Дзюбак.

Кожен місяць у книзі — детально промальований «кадр» лісу з усіма його мешканцями, зображеними у різних ситуаціях. Завдяки книжці малята пізнаватимуть світ. Вони дізнаються, де мешкають різні тварини, хто з них спить вдень, а хто — вночі. Хто що їсть і як готується до зими. Які звірята і птахи паруються на все життя, а які — тільки на шлюбний період. Чим відрізняються одні тварини від інших. Хто починає робити запаси на зиму ще з літа, а хто є найбільшим лісовим лінюхом. Відповіді на ці та інші питання дітвора знайде на сторінках цієї незвичайної книги.

rik u lisi_1

«Рік в лісі» – це книга для всіх тих, хто любить природу, навіть для дорослих, – розповідає авторка. – Я сподіваюся, що їй присвятять свій час не тільки діти, а й батьки, бабусі і дідусі, – вся сім’я. Книга влаштована так, що наймолодший читач може годинами шукати героїв, досліджувати їхню поведінку в різних історіях, … їхні звички, реакції на мінливість часу доби і року. Завдяки цьому, не тільки діти, а й дорослі дізнаються багато цікавих фактів про життя тварин».

А наприкінці книги на малят чекає захоплива гра. Мешканців лісу, від маленьких комашок до великих та грізних ведмедів, розділяє лабіринт. І дітворі потрібно пройти цей шлях і допомогти звірятам знайти одне одного.

Pier-i-Misto-Labiryntiv_COVER_3D

Інший віммельбух, який нещодавно вийшов у «Видавництві Старого Лева» – справжня книга-лабіринт. Видання «П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя», яке створили Маруяма Чіхіро, Каміґакі Хіко та студія IC4DESIGN, – історія героя, перед яким постало важке завдання: знайти злодія. І зробити це йому доведеться у місті-лабіринті.

Детектив П’єр отримав нову справу. Містер Ікс викрав Камінь Лабіринту, який має силу перетворювати все в Опера-Сіті на лабіринти. Допоможи П’єру та його подрузі Кармен віднайти шлях у лабіринтах і зупинити Містера Ікс, доки не пізно.

Pierre_the_Maze_Detective_3

У цій прекрасно ілюстрованій книзі-квесті тобі потрібно знайти шлях у кожному фантастичному лабіринті, розпізнати ключі, що ведуть до розгадки, та вирішити спеціальні завдання, щоби стати героєм дня!
pid_zemleju_pid_vodoju_zemlia_0

А ще зовсім скоро на книжкових поличках ВСЛ з`явиться унікальна книга-алігат (дві книги в одній) «Під землею. Під водою» польських художників Даніеля та Олександри Мізелінських (авторів книжки “Карти. Ілюстрована мандрівка материками, морями та культурами світу”).

Ця книжка покличе тебе у незвичайну подорож вглиб Землі. Там ти зустрінеш спелеологів, шахтарів і… пасажирів метро. Знайдеш скам’янілі кістки динозаврів, стародавні предмети, яким сотні років, а також їстівні корені. Заглянеш у підземні нори й нірки, мандруватимеш лабіринтами печер і спустишся на дно найглибшої у світі шахти. Великі й детальні ілюстрації поведуть тебе щораз глибше і глибше — від тонкого шару ґрунту просто під ногами аж до розжареного ядра Землі.

Pid_Zemleju_Pid_Vodoju_5

А потім покличе тебе у незвичайну подорож глибинами морів і океанів. Ти зустрінеш рекордсменів-водолазів і науковців на дослідницьких кораблях. Натрапиш на казково кольорових риб, морських велетнів і дивних створінь, що живуть у водних глибинах. Випробуєш стародавні підводні човни, зануришся у глибоководні колодязі і відкриєш рештки затонулого «Титаніка». Великі й детальні ілюстрації поведуть тебе щораз глибше і глибше — від скупаних сонцем коралових рифів аж до зануреного у пітьму й холод найглибшого місця океанів.

Читайте і розглядайте книги від Старого Лева та весело проводьте час усією родиною 🙂

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

9 thoughts on “Картинки, лабіринти та квести. Книжки-віммельбухи від ВСЛ

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

  5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

Залишити відповідь