Екранізація бестселеру «Світло між двох океанів» виходить у прокат

Від сьогодні, 22 вересня, в українських кінотеатрах розпочинається показ стрічки за романом австралійської письменниці М. Л. Стедман “Світло між двох океанів” (The Light Between Oceans) Головні ролі виконали Майкл Фассбендер і Алісія Вікандер.

Режисер картини – Дерек Сіанфранс, автор кінострічок «Валентинка» (Blue Valentine) і «Місце під соснами». Над екранізацієї працювала  студія Стівена Спілберга.

Торік роман «Світло між двох океанів» вийшов в українському перекладі у видавництві КСД. Дія розгортається на невеликому острові біля Австралії після Першої світової війни. У центрі сюжету — доглядач маяка і його дружина, які стикаються зі складною моральною дилемою, коли до берега прибиває човен з немовлям і мертвим чоловіком. Подружжя беруть дитину на виховання, але незабаром їм доведеться зіткнутися з наслідками такого рішення.

Читати: Книги, які варто прочитати, перш ніж вони будуть екранізовані

М. Л. Стедман народилася і виросла в Західній Австралії, зараз живе в Лондоні. «Світло між двох океанів» – її перший роман, який став міжнародним бестселером і входив в список бестселерів New York Times понад рік. Ця книга також була переведена на більш сорока мов. Відзначена нагородами в номінації «Краща проза», «Кращий дебют» і «Книга року» від The Australian Book Industry Awards, а також премією від The Australian Indie Awards у номінаціях «Кращий дебютний роман» і «Книга року».

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

4 thoughts on “Екранізація бестселеру «Світло між двох океанів» виходить у прокат

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

Залишити відповідь