Для школярів та дошкільнят: вересневі акції від Yakaboo.ua

Фото: pixabay.com

До 15 вересня у крамниці Yakaboo.ua діятимуть знижки на розвиваючу літературу для дошкільнят та на класичну літературу, яка є в шкільній програмі. Також серед акційних товарів є дитячі енциклопедії, книжки видавництв “Країна мрій” та “Читаріум”.

До 15 вересня діє знижка на серію розвиваючих зошитів для дошкільнят KUMON -10%.

Також до 15 вересня у розмірі 10% буде діяти знижка на підбірку книжок “Шкільна бібліотека”. Серед акційних товарів – книжки, що входять до шкільної програми.

Знижка у розмірі 12% діятиме на шкільні енциклопедії видавництв КСД та Віват. Серед акційних товарів енциклопедії про природу, футбол, космос, архітектуру, тварини тощо.

-15% до 15 вересня діє знижка на розвиваючу літературу від “Махаону”.  Книжки для розвитку пам’яті, мислення, для вивчення лічби та розвитку уважності.

Також до 15 вересня діятиме знижка -15% на серію “Азбука-Классика. Non-Fiction”. Твори видатних філософів, мудреців та мислителів.

Знижка -12% на книжки “Читаріум” діятиме теж до 15 вересня. Серед акційних товарів всесвітньовідома книжка-картинка “Дуже голодна гусениця” та український переклад історій про Груффало.

Також знижка 15% діятиме на класичну літературу – українську та зарубіжну.

І 15% знижка на серію “Улюблені книжки” видавництва “Країна мрій”.  Діє до 15 вересня.

А про розіграші усієї серії книжок від Komubook та путівки в Єгипет серед читачів книжок Ельги Міри розповідали тут та  ось тут. 

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

5 thoughts on “Для школярів та дошкільнят: вересневі акції від Yakaboo.ua

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

Залишити відповідь