Джоан Роулінґ опублікувала історію про нову школу магії

фото: newsflow24.com

Цього тижня письменниця виклала на сайті Pottermore під назвою Ilvermorny School of Witchcraft and Wizardry (“Школа чарів та чаклунства Ільверморні”). Ця школа фігурує в  книжці Роулінґ “Фантастичні звірі і де їх шукати”

Нова школа магії розташована в Північній Америці, у штаті Массачусетс. Заснована у  XVII столітті. Головною героїнею оповідання є персонаж на ім’я Айсолт Сер – сирота з Ірландії, яка заснувала школу магії та чаклунства. Ролінґ розповідає про чотири факультети (Horned Serpent, Pukwudgie, Thunderbird і Wampus) і основні предмети, які вивчають північноамериканські чарівники. Читачам також стає відома історія родини Салазара Слізеріна, великого чарівника і співзасновника Гоґвортса.

Наразі триває екранізація книжки «Фантастичні тварини та де їх шукати». У  прокат фільм вийде у листопаді 2016 року. Раніше Ролінг розповідала про школи для магів у Бразилії, Японії та Уганді.

Північноамериканські індійці звинуватили письменницю у неповазі до їх легенд та вірувань. Історії, пов’язані зі світом і героями книг про Гаррі Поттера, викликали критику тим, що письменниця переплела реальні легенди індіанців та їхні уявлення про магію з вигаданими законами чарівного світу.

Ролінґ переказала легенду про індіанських анімагів, які приносили в жертву своїх родичів, аби навчитися трансформації. У відповідь на запитання одного з користувачів Twitter з приводу того, чи були перевертні злими чи ні, письменниця відповіла: «У моєму магічному світі не було перевертнів. Ці легенди були створені маглами, які демонізують чарівників».

Критики авторки надпопулярних у підлітків книг переймаються питанням, чи не почнуть юні читачі Ролінґ думати, що корінні північноамериканські народи є вигаданими, як і персонажі «Гаррі Поттера».

«Фантастичні звірі та де їх шукати» – книга, написана Джоан Ролінґ у 2001 році. У серії романів про Гаррі Поттера ця книга є підручником з дисципліни «Догляд за магічними істотами».

У 2013 студія Warner Brothers повідомила, що зніме декілька фільмів за цією книгою. Зйомки фільму «Фантастичні звірі та де їх шукати» почалися в серпні 2015 під керівництвом Девіда Єйтса. Випуск фільму на екрани планують 17 листопада 2016 року. Трейлер було випущено 15 грудня 2015 року.

Джерело: zaxid. net

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

6 thoughts on “Джоан Роулінґ опублікувала історію про нову школу магії

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

Залишити відповідь