Джоан Роулінґ опублікувала історію про нову школу магії

Цього тижня письменниця виклала на сайті Pottermore під назвою Ilvermorny School of Witchcraft and Wizardry (“Школа чарів та чаклунства Ільверморні”). Ця школа фігурує в  книжці Роулінґ “Фантастичні звірі і де їх шукати”

Нова школа магії розташована в Північній Америці, у штаті Массачусетс. Заснована у  XVII столітті. Головною героїнею оповідання є персонаж на ім’я Айсолт Сер – сирота з Ірландії, яка заснувала школу магії та чаклунства. Ролінґ розповідає про чотири факультети (Horned Serpent, Pukwudgie, Thunderbird і Wampus) і основні предмети, які вивчають північноамериканські чарівники. Читачам також стає відома історія родини Салазара Слізеріна, великого чарівника і співзасновника Гоґвортса.

Наразі триває екранізація книжки «Фантастичні тварини та де їх шукати». У  прокат фільм вийде у листопаді 2016 року. Раніше Ролінг розповідала про школи для магів у Бразилії, Японії та Уганді.

Північноамериканські індійці звинуватили письменницю у неповазі до їх легенд та вірувань. Історії, пов’язані зі світом і героями книг про Гаррі Поттера, викликали критику тим, що письменниця переплела реальні легенди індіанців та їхні уявлення про магію з вигаданими законами чарівного світу.

Ролінґ переказала легенду про індіанських анімагів, які приносили в жертву своїх родичів, аби навчитися трансформації. У відповідь на запитання одного з користувачів Twitter з приводу того, чи були перевертні злими чи ні, письменниця відповіла: «У моєму магічному світі не було перевертнів. Ці легенди були створені маглами, які демонізують чарівників».

Критики авторки надпопулярних у підлітків книг переймаються питанням, чи не почнуть юні читачі Ролінґ думати, що корінні північноамериканські народи є вигаданими, як і персонажі «Гаррі Поттера».

«Фантастичні звірі та де їх шукати» – книга, написана Джоан Ролінґ у 2001 році. У серії романів про Гаррі Поттера ця книга є підручником з дисципліни «Догляд за магічними істотами».

У 2013 студія Warner Brothers повідомила, що зніме декілька фільмів за цією книгою. Зйомки фільму «Фантастичні звірі та де їх шукати» почалися в серпні 2015 під керівництвом Девіда Єйтса. Випуск фільму на екрани планують 17 листопада 2016 року. Трейлер було випущено 15 грудня 2015 року.

Джерело: zaxid. net