Гарики Ігоря Губермана вперше надрукували в Україні

Фото: stihi.ru

Нова книга Ігоря Губермана “Відкритий текст”, що вийшла у видавництві “Віват”, стала першою і єдиною книгою всесвітньо відомого поета, виданою в Україні.

До книги увійшли 2000 чотиривіршів, серед яких 400 зовсім нових. Гарики – авторські саркастичні афоризми, що завоювали велику популярність і стали класикою як окремий поетичний жанр. Випуск книги приурочений до приїзду поета – з 27 по 31 жовтня пройдуть творчі вечори Ігоря Губермана в Києві, Харкові, Одесі та Дніпропетровську.

Фото: vivat-book.com.ua
Фото: vivat-book.com.ua

“Чому саме Губерман став – зараз це вже очевидно – знаком епохи? Справа в тому, що він володіє унікальним талантом в кількох словах створити модель ситуації, сформулювати її з убивчою точністю і сарказмом “, – написала російська письменниця Діна Рубіна у передмові до книги.

***

Еще вчера сей мелкий клоп

был насекомым, кровь сосущим,

а ныне – видный филантроп

и помогает неимущим.

 

***

Бес маячит рядом тенью тощей,

если видит умного мужчину:

умного мужчину много проще

даром соблазнить на бесовщину.

Фото: vivat-book.com.ua
Фото: vivat-book.com.ua

Ігор Губерман – письменник і поет, народився в 1936 році в Харкові. У 60-х роках був поетом-дисидентом. У 1979 був засуджений на п’ять років за сфальсифікованою кримінальною справою. В ув’язненні вів щоденник, що став основою його книги «Прогулянки навколо барака». У 1987 емігрував з СРСР, зараз живе в Ізраїлі.

One thought on “Гарики Ігоря Губермана вперше надрукували в Україні

  1. I happen to be writing to make you understand what a terrific experience our princess undergone visiting yuor web blog. She picked up such a lot of things, with the inclusion of what it is like to possess an incredible teaching style to make the others without hassle thoroughly grasp specified tricky topics. You undoubtedly surpassed visitors’ expected results. Thanks for showing those valuable, trustworthy, revealing not to mention unique tips on your topic to Sandra.

Залишити відповідь