ВСЛ готує до друку чотири “картонки” для найменших читачів

Фото: Видавництво Старого Лева

Львівське “Видавництво Старого Лева” готує до друку чотири книжки-картонки для читачів, які лише починають знайомство з книгою. 

Дві з них стосуються зимових свят – Дня Святого Миколая та Різдва: “Їде Святий Миколай” Антіна Лотоцького та книжка колядок “Нині Рождество Божого Дитяти” в художньому оформленні Катерини Садовщук. Ще одна книжечка, авторства головного редактора видавництва Мар’яни Савки, “На болоті” розповість, як жабки готуються до зими. До серії “Картонні книжки” увійшла також збірка віршиків-забавлянок відомого поета-шістдесятника Ігоря Калинця “Сімейка”.

Усі книжки містять великі яскраві ілюстрації, що супроводжуються короткими віршованими рядками, і призначені для дітей до трьох років. Цупкий картон витримає навіть найактивнішого читача.

Видавництво не повідомляє конкретної дати появи “картонок” у продажу. Однак, оскільки вони присвячені зимовим святам, то можна очікувати, що книжки з’являться у магазинах найближчим часом.

к4к3

 

к2к1

 

3 thoughts on “ВСЛ готує до друку чотири “картонки” для найменших читачів

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

Залишити відповідь