А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА видасть ілюстровану книгу про Гаррі Поттера

Видавництво “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” повідомило, що готує до друку нову книгу про Гаррі Поттера. Цього разу ілюстровану. За попередньою інформацією, вона з’явиться у магазинах після Різдва. 

Перша книга серії “Гаррі Поттер та філософський камінь” вийде з барвистими пречудовими ілюстраціями британського художника Джима Кея.

У Британії оригінальне видання побачило світ на початку жовтня 2015 року. Читачі були у захваті від майстерності Кея, обраного особисто Джоан Роулінг. Першим героєм, якого зобразив ілюстратор, став Хагрід.

поттер7

Малюнки зроблені у змішаній техніці: Кей використовував олівець, вугілля, воскову крейду, масляні фарби, акрилові та навіть будівельні.

Нові образи героїв дещо відрізняються від кіношних. Художник зізнавався, що на створення декого з них його надихнули реальні люди. Зокрема, це стосується і самого Гаррі – хлопчика Джим Кей побачив у лондонському метро. А Рона було змальовано із сина знайомої шкільної бібліотекарки.

 

поттер1поттер2поттер3поттер4поттер5поттер6

А ось і сам Джим Кей.

художник

На початку грудня “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” обіцяє подарувати українським читачам поттерівську розмальовку.

One thought on “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА видасть ілюстровану книгу про Гаррі Поттера

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

Залишити відповідь