«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» видасть книгу Роальда Дала «Відьми»

Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» повідомило про підготовку до друку нової книги Роальда Дала “Відьми”. У продажу книжка з’явиться вже в квітні.

«Відьми» вийдуть в перекладі Віктора Морозова та під редакцією Івана Малковича, з ілюстраціями Квентіна Блейка.

Одразу після публікації у 1983 році «Відьми» отримали премію Федерації дитячої книги Великобританії. У 2003 році ця книга була однією з дев’яти книг Дала, які було включено до списку «200 кращих книг за версією BBC».

За твором знято відомий однойменний фільм 1990 року, який точно слідує книзі, за винятком останніх хвилин. Через це Дал закликав своїх прихильників вирізати останній епізод фільму. В книзі присутні також автобіографічні епізоди з життя автора.

Нагадаємо, раніше «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» видала чотири дитячих книжки Роальда Дала: “ВДВ”, “Джеймс і гігантський персик”, “Матильда”, “Чарлі і шоколадна фабрика”.

4 thoughts on “«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» видасть книгу Роальда Дала «Відьми»

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

Залишити відповідь