Руйнівна творчість, що дає волю креативності. Це Кері Сміт

Руйнівна творчість, що дає волю креативності. Це Кері Сміт

Чи стикалися ви зі страхом, сидячи перед чистим білим аркушем паперу, або, можливо, зазнавали труднощів із натхненням? Ведення щоденника відбиває у вас бажання чимось займатися? Художниця-концептуаліст з Канади Кері Сміт вирішила боротися з такими неприйнятними моментами у житті творчих людей і створила унікальні блокноти, здатні вивести за всілякі рамки і межі.

Знайомтеся: “Знищ цей щоденник” і “Безлад”. Працюючи з ними, неможливо зробити помилку. На сторінках цих унікальних видань описані всілякі способи руйнівної творчості. Ці блокноти можна рвати, топтати ногами, розливати на них каву, дряпати, малювати каракулі й навіть продавати сторінки – і вони від цього не стануть гірше ні на йоту.

Крім того, в них можна записувати всі ідеї, які спадають на думку, навіть найбожевільніші, складати списки і робити замальовки. А записи можна вести з будь-якої сторінки, створюючи свій власний рік і своє не схоже ні на чиє інше життя. Політ фантазії абсолютно не обмежений. Смішні написи і безглузді малюнки тому сприяють. Чого тільки варта зона випускання пари і область розписування ручок, а ще шкала для оцінки рівня дискомфорту.

Творчий блокнот допоможе побачити навколишній світ у новому світлі. Це як гра, в якій можна робити все навпаки.

 

 

б1б2

17 thoughts on “Руйнівна творчість, що дає волю креативності. Це Кері Сміт

    Залишити відповідь